Футболки з логотипами

Футболки з логотипами

Виготовлення та реалізація футболок з логотипами, зображеннями або фірмовою символікою пропонує друкарня «СамІздат». Ви полюбляєте носити футболки, для Вас це найкомфортніший і найбільш практичний предмет одягу, Ви хочете мати в гардеробі футболку, не схожу на всі інші – тоді нанесення різноманітних зображень ідеальний варіант рішення даної проблеми. У вас є ідея - ми її реалізуємо. Наші дизайнери допоможуть Вам розробити унікальний макет, який відобразить Ваш стиль та настрій. Ви можете експериментувати, і нанести на футболки будь-яке зображення, починаючи від фотографії свого улюбленого мульт-героя і закінчуючи будь-яким слоганом.

Футболки з логотипами мають неповторний презентабельний зовнішній вигляд і привертають увагу перехожих. Таким чином, використання даного продукту досить вигідне в рекламній сфері. Логотип Вашої фірми чи організації може красуватися на футболці співробітників - це особливо вигідно, якщо мова йде про продавців-консультантів або офіціантів. Футболки - зручний варіант робочого одягу, який є неймовірно зручним, а співробітник буде почувати себе стильно та комфортно одночасно. Фірмові футболки з логотипом можна підбирати відповідно до інтер'єру, так щоб співробітники підкреслювали і доповнювали дизайн і тим самим робили додаткову рекламу закладу.

Футболки з логотипами можна виготовляти двома способами.

• Нанесення вишивки

• Нанесення логотипу методом термопереносу

Вишивка надає виробу особливий вид, ідеально підходить для нанесення фірмових символік на спортивні та корпоративні футболки. Машинна вишивка рівно лягає на виріб, витримує численні прання, зберігаючи первинний вигляд. Забезпечуємо нанесення до 12 кольорів одночасно.

Вишивка логотипу на футболках

Метод термопереносу дозволяє переносити на виріб повноколір - тобто будь-яка фотографія може бути відображена на футболці. Подібна послуга дозволяє зробити оригінальний подарунок рідним, близьким, колегам та друзям. Це предмет, який неодмінно стане в нагоді в гардеробі, оскільки футболки відрізняються універсальністю: ви можете одягати їх на роботу, прогулянки, кафе і т.д.

Друкарня «СамІздат» приймає замовлення на виготовлення футболок з логотипами. Ми пропонуємо найвигідніші ціни, а сучасне обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг в максимально короткі терміни.