Чому ми

Друкарня «Саміздат» почала свою діяльність в 2005 році. Протягом усієї своєї діяльності друкарня стежила за основними тенденціями розвитку та новинками у сфері поліграфії. Беручи до уваги всі основні вимоги замовників та зростаючі тенденції, друкарня постійно розвивалася та продовжує розвиватися, адаптуючись до сучасних умов ринку, а також до вимог клієнтів. Послуги друкарні «Саміздат» надаються на найвищому рівні, уся продукція, що виготовляється, обов'язково проходить технічний контроль якості, що в свою чергу є економією коштів та часу.

Ми пропонуємо різноманітні оперативні поліграфічні послуги, які здійснюються із використанням сучасного високотехнологічного обладнання та якісного матеріалу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечує професійне, дизайнерське виготовлення замовлення. Застосування різних методів друку, таких як цифровий та офсетний друк, надає можливість підбору для клієнта найбільш вигідного варіанту. Виготовлення всіх замовлень незалежно від тиражу виконується в строк. Наші фахівці розроблять для вас ексклюзивні та унікальні логотипи, стилі, фірмові бланки і багато іншого. Ви можете звернутися до нас, маючи власний готовий проект, або наші дизайнери намалюють та розроблять передбачуваний макет, який після вашого затвердження буде виконаний в найкоротші терміни із максимальною точністю та професіоналізмом.

За винятком стандартних поліграфічних послуг, таких як виготовлення брошур, буклетів, календарів, флаєрів, цінників, фірмових бланків, бирок тощо, ми приймаємо замовлення на нанесення різноманітних зображень та логотипів на кружки, ручки, запальнички, значки та одяг. У своїй роботі ми застосовуємо декілька способів нанесення, серед яких:

- Шовкотрафарет;

- Сублімація;

- Вишивка;

- Наклейка.

Завдяки різним способам нанесення зображень на продукцію та товари, ви можете створити унікальний вид для простих предметів повсякденного вжитку, таких як запальничка або кружка, які можуть послужити ефективною рекламою підприємства. Сьогодні, фірмова сувенірна продукція є частиною корпоративної етики та запорукою успішної співпраці різних компаній з партнерами та клієнтами. Проведення рекламних акцій неможливо уявити без фірмових календариків, ручок, брелоків та багато іншого. Наша компанія має багаторічний досвід роботи в даній сфері, що дозволяє стверджувати про надійність та професіоналізм наших робіт. З приводу будь-яких питань, що стосуються цифрового друку та послуг дизайнера, звертайтеся до наших співробітників, які з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію.