Магніт акриловий

Магніт акриловий

Магніт акриловий із мальовничою поліграфічною вставкою – це відмінний, пам’ятний рекламний сувенір. Барвистий зовнішній вигляд та простота виготовлення забезпечує магнітам результативно застосовуватися в якості сувенірів в рекламній діяльності, або туристичному бізнесі.

Магніти з символікою компанії вдало застосовуються для просування різної фірмової продукції, або торгової марки, рекламуючи її, такі сувенірні вироби стають частиною повсякденного життя покупців. Якщо різні флаєра, листівки за непотрібністю практично відразу ж викидаються, то акрилові магніти розміщуються в будинку Вашого існуючого, або потенційного клієнта. Промо-магніти – це оригінальне рішення для досягнення максимальної значимості Вашої марки. Подібний метод реклами являється одним із найбільш ефективних і дієвих способів, особливо з урахуванням того часу, що подібний рекламний сувенір буде розташовуватися на самому видному місці. Магніти акрилові являються досить популярними та поширеними подарунками для колекції сувенірів на холодильник Ваших співробітників, ділових партнерів, або друзів. Сувенірні магніти із акрилу хороші тим, що в промислових масштабах, при різній кількості тиражів, вони характеризуються відмінною якістю та відносно низькою ціною.

Магніт акриловий фото

Фірма «Мед» виготовляє на замовлення акрилові магніти різних розмірів та форм. Магніт акриловий представляє собою квадратний, або прямокутний бокс із якісного акрилу ідеальної прозорості, з можливістю розташувати всередині нього будь-яке рекламно-сувенірне поліграфічне зображення. Сувенірний магніт добре кріпиться до металевої поверхні, завдяки магнітній стрічці, яка приклеєна ззаду корпусу. Виробляємо акрилові магніти на власному, автоматизованому обладнанні, яке дозволяє виготовляти сувенірні вироби в стислі терміни. Пропонуємо скористатися послугами професійних дизайнерів нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці якісно та швидко створять оригінальний і ефективний дизайн сувенірних магнітів.

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед». Умови партнерства обговорюються індивідуально із кожним замовником. Оптовим клієнтам пропонуємо взаємовигідну співпрацю.

Акриловый магнит - заготовка
Заготовка 65х65 Заготовка 52х78 Заготовка 65х97
Заготовка 65х65 Заготовка 52х78 Заготовка 65х97
Розмір від 60шт. від 100шт. від 500шт.    
65x65 3.30 2.62 2.23    
52x78 3.30 2.62 2.23    
65x97 4.85 4.58 4.32    

Магніт є заготівкою з прозорого пластика. Комплектність складається з корпусу, кришечки, магніту на клейовий основі і пакетика.

Мінімальне замовлення 100шт., Кратність замовлень 20шт.

Колір заготовки нижній частині можна зробити будь-якого кольору, мінімальне замовлення одного кольору - 1000шт. До ціни додається 1.20грн.