Метод шовкографії

Метод шовкографії

Метод шовкографії є найдавнішою технологією друку, яка користується популярністю і сьогодні. Спосіб шовкографії був винайдений в Китаї, де високоякісний шовк використовувався в якості форми для друку. Звідси й походить назва цього методу. На сьогоднішній день, сучасні друкарні використовують високоякісне обладнання, основним принципом роботи якого є продавлювання фарби за допомогою гумового ракеля через сито на будь-яку плоску поверхню. Для даного способу нанесення зображення характеристика матеріалу не має ніякого значення. Логотипи, картинки та багато іншого можна наносити на будь-які предмети: кераміку, дерево, скло, тканини, футболки і т.д.

Використання методу шовкографії знаходить широкого застосування в області друку бланків, листівок, візиток, поліетиленових пакетів та різної ділової, сувенірної та представницької продукції. Використання високоякісних трафаретних фарб, які використовуються для друку на поліетилені, картоні, папері, забезпечують та гарантують довговічність, стійкість та яскравість продукції на багато-багато років. Основна популярність методу шовкографії полягає в нанесенні зображень на текстиль, а саме на футболки. За допомогою спеціального обладнання та надійних, якісних фарб, найпростіша футболка може придбати унікальний та креативний вид. Даний метод допоможе вашим фантазіям та уяві втілитися в життя. Будь напис, зображення або логотип із легкістю з'являться на вашій улюбленій футболці.

Друк фото на чашках

Також за допомогою методу шовкотрафарету із легкістю та високою точністю зображення наносяться малюнки та логотипи на чашки та кружки. Особливий попит, на такий незамінний предмет як кружка, відомий всім давно. Нинішній асортиментний ряд дозволяє вибирати чашки та кружки будь-яких форм, розмірів та кольорів. Але завдяки шовкографії ви можете надати особливого та неповторного стилю своїй кружці. Це може прослужити символічним або сувенірним подарунком родичам або друзям. Досить популярною та актуальною стає тенденція корпоративної етики. А саме, підприємства та крупні компанії представляють різні канцтовари, запальнички та кружки із фірмовим зображенням та логотипом. Такі предмети є свідченням надійності та успішності вашого підприємства, а також сприяють формуванню більш довірливих та довговічних відносин та співпраці з партнерами та постійними клієнтами.

Ваша компанія потребує проведення рекламної акції? Тоді вам необхідно озброїтися фірмовою продукцією, а також рекламно-сувенірними презентами із фірмовим логотипом та брендом вашого підприємства. Друкарня «Саміздат» надає широкий спектр послуг в області передачі зображення методом шовкографії. У найкоротші терміни із найкращою якістю ми нанесемо зображення на будь-який предмет, який ви замовите. Дизайнери допоможуть розробити макет логотипу або зображення. Якщо ви вже маєте готовий проект, наші фахівці із радістю допоможуть доопрацювати або підказати відсутні елементи. Забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми гарантовано надамо ексклюзивну, унікальну продукцію.

Друк на коробках для піци