Пазл з фото

Пазл з фото

Ви хочете зробити незабутній та оригінальний сюрприз своєму другу, колезі, або дитині? Фірма «Мед» пропонує відмінний персоніфікований подарунок – пазл з фото. Фотопазл представляє собою цікаву головоломку, відмінно знайому всім ще із дитинства. Пазл із незабутніми, відображеними моментами життя – чудовий подарунок для близьких людей, будь-якого віку.

Пазл з фото може бути ідеальним доповненням до будь-якого подарунка, на будь-яке торжество. Його можна піднести, як в якості смішного та забавного сувеніра, так і в ролі романтичного та зворушливого презенту. Момент, коли Ви із сім'єю, або з друзями пробуджуєте заново свої щасливі спогади, збираючи своєрідний пазл з Ваших спільних фотографій, доставляє тільки найрадісніші і найвеселіші емоції.

Пазл з фото

Виробляємо на замовлення фотопазл на сучасному, високотехнологічному устаткуванні, яке дозволяє виготовляти пазли різноманітних розмірів та видів, із різного матеріалу – матові, або глянсові. Виготовлення фотопазл виконуємо якісним методом сублімації із використанням сублімаційного покриття, яке дозволяє проводити пазли з високоякісними фотографіями та малюнками, в самі мінімальні терміни. Пропонуємо скористатися послугами нашої професійної команди дизайнерів. Використовуючи будь-яке Ваше зображення, або фото, висококваліфіковані фахівці створять оригінальні та неповторні макети пазлів, а також, за потреби підберуть і нанесуть на фотопазл вітальний напис.

Фотопазл являється забавною та приємною розвагою для всієї родини, яка формує розвиток логічного мислення, а також уважність і терплячість. Це дуже захоплююче заняття – збирати із маленьких частин улюблений сюжет, а також це вельми креативний спосіб освідчуватися в коханні. Після того як пазл з фото буде зібраний, він вдало ставиться в підходящу рамочку і вішається на стіну, як незвичайна та оригінальна повноцінна фотографія.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів фірми «Мед».