Виготовлення рекламних буклетів

Виготовлення рекламних буклетів

Виготовлення рекламних буклетів - це сучасний та практичний спосіб швидкого й ефективного інформування великої кількості людей одночасно. Буклет - це вид поліграфічного виробу, складений в один або більше разів, що на перший погляд нагадує листівку або брошуру. Основна мета застосування буклетів - проінформувати й рекламувати товари та послуги. Наша друкарня надає повний спектр послуг, ми виготовляємо рекламні буклети різних видів для кінотеатрів, театрів, ресторанів, магазинів, компаній, а також інформаційні та рекламні листи, путівники тощо. Виробництво буклетів на базі нашої друкарні здійснюється методом офсетного та цифрового друку. Це гарантує точність передачі зображення, яскравість кольорів й короткі терміни виконання замовлень, не залежно від тиражу.

Буклети рекламні

Сучасна друкарня пропонує кілька способів виготовлення рекламних буклетів. Серед них вибіркове та суцільне лакування рекламних буклетів, ламінація різними методами: матовими та глянцевими плівками. Стандартні формати буклету - це аркуш А3, А4 з одним або двома згинами. Завдання буклету продемонструвати, по можливості, повний асортиментний ряд товару за допомогою фото, використовуючи мінімум тексту. Виготовляються рекламні буклети великими тиражами та присвячуються одному виду або групі схожих товарів. Практикується також виготовлення рекламних буклетів малими тиражами, оскільки передбачається можливість охоплення великої цільової аудиторії через безліч каналів. Так, наприклад розповсюдження буклетів відбувається на виставках, презентаціях, ярмарках, через сервісні та торговельні підприємства.

Фахівці нашої друкарні допоможуть виготовити рекламні буклети, які будуть повністю відповідати вашим вимогам та побажанням. Багаторічний досвід роботи, застосування сучасних технологій та індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечить максимальний успіх роботи.

Повернутись вгору