Друк афіш

Друк афіш

Друк афіш - високої якості пропонує друкарня «СамІздат».

Афіша - вид поліграфічної продукції, на який наноситься односторонній друк. Основна роль і призначення афіш - візуальна передача інформації, ознайомлення широкої аудиторії людей з необхідною інформацією. Як правило, афіші кріпляться або на стіну, або на будь-яку іншу вертикальну поверхню.

Для виготовлення афіш можна використовувати найрізноманітнішу кольорову гаму, це може бути лише два кольори, а може бути повноколір. Для друку афіш використовують крейдований папір, щільністю від 115 г / м, яка максимально точно і якісно відображає всі художні деталі. Особливою популярністю користуються такі формати афіш:

• А2 - 400 х 5940 мм

• А3 - 297 х 420мм

Максимальний формат, який пропонує наша друкарня це 625 х 430мм.

Для того, щоб виготовити якісну афішу, яка гідно представить намічений захід або подію, і при цьому залучить максимальну кількість бажаючих, необхідно пам'ятати про те, що афіша повинна бути яскравою, але при цьому абсолютно читабельною та зрозумілою.

Спочатку, афіша повинна залучати секундний погляд, головна роль якого зацікавити перехожого і змусити його ознайомиться з інформацією. І все ж таки, афіша і сьогодні залишається одним з лідируючих маркетингових інструментів у сфері реклами. Отже, центральною на афіші повинна бути рекламна пропозиція, яка власне і зацікавить перехожого. Не варто забувати про те, що макет потрібно також переглядати в зменшеному варіанті - так, як ніби дивитись на неї здалека.

«Помітність» пропозиції представленої на плакаті, грамотно підібрана графіка шрифту, розміщення фотографій відомих людей, яскраві, барвисті кольори - все це обов'язково приверне увагу перехожих і зробить Вашу афішу дієвою та практичною.

Виготовлення афіш

Друк афіш проводиться на якісному, сучасному високотехнологічному обладнанні. Цифровий друк - сучасний і популярний спосіб друку, який дозволяє максимально точно переносити зображення, тони і напівтони на поліграфічний виріб. Більш того, це оперативний і економічно вигідний спосіб друку, оскільки ви можете замовити друк - від 1 екземпляру.

Виготовлення та друк афіш в цифровій друкарні «СамІздат» - це оперативні терміни виготовлення продукції, прийнятні ціни та висока якість роботи. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що є запорукою успішної співпраці. Наші кваліфіковані дизайнери підготують для вас унікальні макети проектів, які максимально точно відобразять суть і стиль Вашого замовлення.

Друк афіш - приклади робіт

Повернутись вгору