Календарі - виготовлення та друк

Календарі

Виготовлення календарів є актуальним та практичним напрямком у діяльності будь-якої поважаючої себе компанії. Сучасні технології та новітні можливості друкарні виконують будь-які, навіть найфантастичніші, задумки клієнта. Календар являє собою невеликий паперове виріб, який грає важливу роль в нашому житті. Щоденно використовуючи календарі, ви з легкістю плануєте свій робочий та вільний час, не випускаючи з уваги та не забуваючи важливі події та зустрічі.

Календарі - виготовлення та друк

Сьогодні ви можете виготовити календар з фотокартками ваших рідних, близьких, друзів. Застосування календарів, більш об'ємніше, ніж може здатися на перший погляд. Вони можуть послужити прекрасною, ефективну рекламу будь-якої компанії, а також одночасно бути сувенірним презентом для відвідувачів та клієнтів. Використання співробітниками календарів із фірмовими логотипами вашої компанії, справить позитивне враження на партнерів та постійних клієнтів. Залежно від форм та розмірів виготовлених календарів, ви можете їх використовувати як з метою інформування, так і в якості елементів декору. Так, наприклад настінні календарі прекрасно впишуться під загальний інтер'єр вашого офісу. Такий календар буде удостоєний ще більшої уваги, якщо на ньому будуть зображені, логотипи, реквізити та інформація про продукцію або послуги.

Ми пропонуємо послуги із виготовлення календарів настінних, квартальних, кишенькових, та календарі-«будиночки». Наша друкарня гарантує точне та якісне поліграфічне виконання, надійний паперовий матеріал різної щільності та високу якість роботи. Концепцію дизайну, а також всі кольорові рішення вибирає замовник. Всі ваші побажання та ідеї будуть втілені у вигляді яскравого, барвистого поліграфічного виробу.

Календарі - приклади робіт

Повернутись вгору