Сувенірні значки

Сувенірні значки

Невеликі деталі відіграють істотну роль в повсякденному житті, і в створенні ідеального образу та іміджу. Подібний принцип безпосередньо можна віднести і до ведення бізнесу. Такою дрібної, але дуже значною деталлю на шляху до успіху підприємства являються сувенірні значки. Значки з логотипом компанії у фірмовому стилі сьогодні користуються високою популярністю. Їх із великим успіхом використовують в якості сувеніра при проведенні різних масових заходів – промо-акціях, виставках, конференціях і т. д. Завдяки можливостям сучасних автоматизованих технологій, сувенірні значки можна виробляти за різною вартістю та різноманітної складності. Сувенірні значки з логотипом, або символікою компанії ідеально та вигідно застосовуються в якості реклами. Для виготовлення та реалізації сувенірних значків підійде практично будь-який інформаційний привід – день народження, ювілей компанії, Новий Рік, або день святого Валентина. Як правило, подібні сувеніри знаходяться завжди на виду, їх можна носити, як на одязі, так і на сумках, або ременях – таким чином, прості люди стають ефективними і безкоштовними носіями реклами.

Сувенірні значки фото

Фірма «Мед» виробляє на замовлення сувенірні значки, різних варіантів та форм. Виготовляємо значки із високоякісного металу, а також різних полімерних складових, емалі, лаків, та паперу, на власному, високотехнологічному, автоматизованому обладнанні. Надаємо відмінну можливість здійснення будь-якого дизайну сувенірних і корпоративних значків. Професійні дизайнери нашої компанії швидко та якісно розроблять дизайн-макет необхідних проектів, який повністю буде відповідати фірмовому стилю та бренду Вашої компанії. Оптовим замовникам пропонуємо гнучку систему знижок. Замовити сувенірні значки можна в менеджерів фірми «Мед», за вказаними контактними телефонами.

Висока якість готової сувенірної продукції, точні терміни здійснення замовлень, а також найвигідніші ціни – все це можна знайти у нас!