Сувеніри з символікою

Сувеніри з символікою різних видів та варіантів являються ефектним та ефективним способом просування компаній, і рекламування їх пропонованих послуг, або товарів. Ручки, брелоки, чашки та запальнички знаходять широке використання у сфері проведення різних промо-акцій, ділових переговорів і т. п. Сувенірні вироби із зображеним фірмовим логотипом, або символікою являються ефективним рекламним носієм, і в той же час оригінальним подарунком. Такий презент можна вручити, як співробітникам компанії, так і партнерам, або клієнтам.

Фірма «Мед» пропонує замовити сувеніри з символікою власного виробництва. Надаємо широкий асортиментний ряд рекламно-сувенірної продукції – брелоки, ручки, значки, запальнички, чашки, бейсболки, футболки, пазли та багато іншого.

Колосальний досвід роботи фірми «Мед» у наданій сфері дозволяє гарантовано брати відповідальність за всі побажання та потреби наших замовників, у тому числі виготовлення сувенірної продукції за індивідуальним дизайном, в найкоротші терміни.

Здійснюємо нанесення різних зображень, фірмової символіки та малюнків в корпоративному стилі на різноманітні сувенірні вироби. При виробництві рекламно-сувенірної продукції застосовуємо високоякісне, автоматизоване обладнання, за допомогою якого професійні фахівці нашої компанії якісно, і за самою вигідною ціною виготовляють сувеніри з символікою, відповідаючи всім необхідним міжнародним стандартам і вимогам.

Макети сувенірів розробляє колектив висококваліфікованих дизайнерів. Досвідчені фахівці ефективно сформують дизайн всіляких проектів, та оперативно створять сувеніри з символікою, дотримуючись фірмового стилю та бренду Вашої компанії. Замовити та купити сувеніри із символікою можна в менеджерів нашої компанії, за вказаними контактними телефонами. Оптовим клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці.

Партнерство з фірмою «Мед» – це швидке досягнення бажаного результату, висока якість сувенірної продукції за невисокою ціною.