Брелки

Брелки

Сувенірні брелки користуються величезним попитом і популярністю при проведенні різноманітних тематичних заходів, а також просто у вигляді подарунка. Ділянка сувенірної продукції нашої компанії пропонує вам придбати партію пластикових брелків різної форми та різного розміру. Такий брелок можна оформити згідно із вимогою наших клієнтів, нанести зображення клієнта, виготовити партію потрібного розміру.

Брелоки з'явилися досить давно і використовувалися тільки в ролі сполучної ланки для ключів. Згодом спеціалісти з реклами з усього світу зрозуміли, що можна використовувати будь-які предмети в якості реклами. З тих пір брелок став ефективним методом реклами та просування товарів. Дуже часто брелок ми отримуємо у вигляді подарунка під час різноманітних промоакцій, що проводяться різними компаніями. Така продукція відносно недорога та буде використана, а не викинута на сміття, як звичайна листівка.

На рекламний брелок найчастіше наноситься назва компанії чи організації, логотип та контактні дані (наприклад, номери телефонів, адреса сайту). Таку продукцію замовляють під певну подію та пред'являють високі вимоги. Дуже часто компанії користуються послугами посередників, які за певну плату підбирають вам необхідний товар.

Брелки

Брелки, виготовлені на замовлення на базі нашої компанії, ви купуєте у виробника. Це означає, що за якість ви можете не переживати, тому що ми турбуємося про свою репутацію. Нашими клієнтами були різноманітні компанії, банки, державні організації. Наші клієнти звертаються до нас багато разів, замовляючи нові види рекламної продукції. На нашому сайті ви можете побачити фото брелків з логотипами, виготовлених на базі нашої компанії. Іноді клієнт нам приносить готовий дизайн зображення, яке необхідно нанести на брелок. У більшості випадків ми самі робимо дизайн і стверджуємо його з клієнтом. При цьому ми чітко дотримуємося рекомендацій та вимог клієнта.

Перед тим, як зробити замовлення, необхідно уточнити всі деталі, що стосуються майбутнього виробу. Наші фахівці уточнять, що конкретно хоче замовник, на яку суму він розраховує і які матеріали використовувати. При замовленні оптових партій товару наша компанія робить солідні знижки.

Брелки - приклади робіт