Пазл серце

Бажаєте придбати незвичайний пам’ятний та ексклюзивний подарунок для коханої людини? Замовте пазл серце, із теплими побажаннями та фотокарткою своєї половинки! Подібний презент являється оригінальним сувеніром, а також цікавою головоломкою та іграшкою одночасно. Таким подарунком Ви не тільки підкреслите свої відкриті та чисті почуття, але й допоможете своїй коханій людині порадіти пізнавальній грі.

Пазл серце – це різні шматочки мозаїки, які складаються в єдину цілу картину-загадку у формі сердечка. Розслаблюючий і релаксаційний ефект складання головоломки з загальною сімейною фотографією приємно здивує усіх, як дітей, так і дорослих. Тепер, Ваше улюблене фото, з легкістю може бути розміщено на пазлах.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення виробництво фотопазлів, як у формі серця, так і стандартної форми. Виготовляємо пазли із картону, на власному, сучасному, високотехнологічному устаткуванні. Друк фотографій та зображень здійснюємо надійним та абсолютно нешкідливим методом сублімації, який дозволяє якісно наносити малюнки на поверхню пазлів, і в самі мінімальні терміни.

Для того, щоб замовити пазл серце, необхідно надати готовий макет, якщо наявний, або просто бажане фото та будь-яку іншу картинку, в доступному для Вас форматі, або вигляді. Надаємо можливість замовити оригінальний і неповторний колаж, який створить досвідчена команда дизайнерів нашої компанії. Професійні фахівці результативно оброблять Ваше фото, або зображення, а також перенесуть його на складну поверхню пазлів. Замовлення можливий від 1-го примірника.

Головні достоїнства фотопазл виробництва фірми «Мед»:

  • хороший спосіб виробляти пам'ять, логічне мислення, а також відмінно розвивати уяву та увагу;
  • відмінна якість друку фотографій, або будь-яких інших малюнків – яскраві та насичені кольори;
  • стійкість зображення до стирання і вицвітання, а також до ультрафіолетових променів;
  • швидка реалізація індивідуальних замовлень будь-якого рівня складності;
  • конкурентоспроможна ціна

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерами фірми «Мед».