Виготовлення брошур

Виготовлення брошур

Виготовлення брошур практичний та доступний спосіб друку рекламної продукції. Як правило, брошура використовується для реклами різних подій, товарів, місць тощо. У брошурі ви з легкістю можете помістити інформацію про переваги товару та продукції, технологію виготовлення та інші цікаві факти, які можуть зацікавити потенційного споживача. На відміну від листівки, брошури здатні вміщати більше інформації та зображень. Формат даного виду поліграфічного виробу залежить від його довжини і ширини в складеному вигляді. Найчастіше при друку брошур використовують стандартний формат А4, А5, але можливе виготовлення різних розмірів, залежно від побажань клієнта.

Використовують два види брошур - багатосторінкові та поодинокі. Одиночні брошури друкують, застосовуючи метод подвійного фальца, при якому текст, що наноситься, проходить крізь дві сторони, а потім згинається навпіл та фальцуется. Виготовлення брошур здійснюється на різних сортах паперу, використовуючи різноманітні кольорові варіанти. Для друку брошур можна використовувати кілька способів, серед яких: офсетний, цифровий друк та різографія. Цифровий друк використовується при виготовленні невеликих тиражів або якщо потрібний оперативний друк документа. Для друку великих тиражів застосовують офсетний спосіб. Перевага цього способу друку пояснюється тим, що за низьку вартість ви отримуєте відмінний, якісний продукт. Різографія використовується при друку середніх тиражів, але цей спосіб дозволяє друкувати все одним кольором, тому його застосовують при виготовленні внутрішнього блоку брошури, а обкладинка робиться кольоровою.

Друк брошур

При виготовленні брошур використовують кілька способів скріплення аркушів. Це може бути термоклейове скріплення, скріплення на скобу або брошурування на пружину. Найдешевшим видом брошурування для зшивання невеликої кількості листів є скріплення на скобу. Для більших тиражів використовують спосіб термоклею та пружини. Найдорожчий спосіб це скріплення на пружину. Перевага полягає в тому, що при цьому скріпленні можливе виготовлення брошур в твердій обкладинці або обкладинці із різних матеріалів.

Фахівці нашої друкарні підготують для вас дизайн макета, підкажуть найоптимальніші варіанти з виготовлення брошур щодо форматів, розмірів, кольорів, способів друку тощо.

Брошури - приклади робіт

Повернутись вгору