Чашки з логотипом

Чашки з логотипом

Чашки з логотипом – це відмінний вид сувенірної продукції, який ідеально підходить в якості бізнес подарунків діловим партнерам та постійним клієнтам. Більше того, такі чашки являються ідеальним іміджевим посудом для використання, під час проведення всіляких конференцій, переговорів та семінарів.

Друк на чашках додасть індивідуальності та оригінальності сувенірним виробам, що приємно порадує Ваших ділових партнерів, колег по роботі, а також друзів та близьких. Нанесення логотипу на сувенірні чашки перетворить такий побутовий предмет ужитку у пам'ятний презент, який користується великою популярністю серед різних подарунків, які дарують на день народження компанії, Новий рік, та будь-яке інше свято.

Чашки з логотипом фото

Фірма «Мед» виробляє на замовлення чашки з логотипом, рекламно-сувенірні кружки, а також чашки з фото, в різних варіантах, формах та розмірах, у будь-якій кількості. При виготовленні сувенірної продукції застосовуємо власне, сучасне, автоматизоване обладнання, яке дозволяє проводити корпоративні чашки, відповідно до встановлених норм та технічних стандартів якості та безпеки, за самою вигідною ціною. Пропонуємо чашки зі скла, кераміки та пластмаси. Використовувана сировина при виробництві чашок являється абсолютно безпечним для здоров'я людини екологічно чистим матеріалом.

Надаємо можливість скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів нашої фірми, які з успіхом сформують будь-який дизайн-макет необхідних проектів, чітко дотримуючись усіх вимог та рекомендацій клієнтів. Професійна команда дизайнерів швидко та якісно створить яскравий дизайн чашок, а також ефективно розробить оригінальний логотип у фірмовому стилі Вашої компанії.

Замовити чашки з логотипом можна в менеджерів фірми «Мед». Наш сервіс: багаторічний досвід кваліфікованого персоналу, гнучка система знижок, оперативний підбір чашок різного типу за індивідуальним замовленням, а також оптимальне поєднання ціни та якості.