Друк книг

Друк книг

Якщо Вам необхідно замовити якісний друк книг, тоді ви звернулися за вірною адресою. Наша друкарня пропонує виготовлення книг великими і малими тиражами. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а для більш зручного обслуговування пропонуємо друк від 1 примірника.

Вартість друку книг безпосередньо залежить від таких чинників:

• розмір і формат виробу в мм

• тип палітурки (на пружину, подарункова обкладинка, м'який або тверда обкладинка)

• кольоровість друку

• сорт паперу і її щільність

• система обробки обкладинки (тиснення, ламінація, офсетний лак і т.д.)

• загальний тираж

• терміновість виготовлення замовлення

Високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг, що істотно розширює наші можливості і ми готові братись за найскладніші проекти. Незважаючи на сучасний прогрес і розвиток технологій, широка популяризація планшетів та електронних книг не витіснила і не применшили ролі значення «живої» книги. Як і раніше люди звертаються до цього джерела та продовжують черпати із нього різні знання та корисну інформацію.

Друк дитячих книг

Друкарня «СамІздат» пропонує друк книг, як в м'якій так і в щільній палітурці будь-яких форматів. Виробляємо якісний друк виробів, виробляємо необхідне оформлення обкладинки і самої книги, виконуємо всі необхідні до-і після друковані обробки. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний тематичний дизайн обкладинки, який повністю буде передавати стилістику та настрій книги. При розробці макету до уваги будуть прийняті всі Ваші побажання та вимоги.

Терміни виготовлення замовлення залежать безпосередньо від кількості тиражу і складності виконання роботи. Наші фахівці нададуть Вам детальну консультацію у всіх питаннях, які Вас цікавлять і запропонують найбільш вигідні для Вас варіанти відповідей.

Друк книг - приклади робіт

Повернутись вгору