Друк обкладинок для дисків

Друк обкладинок для дисків

Навряд можна уявити хоча б один день без музики, яка оточує нас всюди, практично щодня. На сьогоднішній день існує маса різноманітних музичних напрямів і жанрів, кожен з яких має свої певні риси, стиль, тенденції і характер. Не дивлячись на те, що музика є абстрактним поняттям, вона все ж таки досить оперативно і чітко адаптується до сучасних умов життя людства в залежності з географічним положенням, віросповіданням, соціально-політичними умовами і т.д. Сьогодні, кожен може підібрати собі саме той стиль музики, який йому до душі: джаз, рок, поп, електро, транс і т.д. З кожним днем, кількість музичних колективів, груп, дуетів незмінно збільшується. Юні таланти представляють увазі публіки свою творчість, намагаючись максимально відобразити в своїй музиці і піснях ту філософію та стиль життя, які вони бачать.

Фірма «Мед», ось вже впродовж 17 років займається реалізацією аудіо-відео, CD, DVD дисків. За час діяльності, була відкрита студія звукозапису MED-Records, яка завжди рада співпрацювати з талантами, які хочуть записати і випустити якісну музику. Пропонуємо повний спектр послуг: твір пісень, їх запис, реалізацію, а також виготовлення коробочок для дисків та друк обкладинок для CD, МР3 дисків.

Друкарня «CамІздат» приймає замовлення на друк обкладинок для дисків. Досвідчені, кваліфіковані дизайнери розроблять унікальний, оригінальний макет проект для музичного альбому, який буде максимально передавати настрій і стиль виконавця. Презентабельний зовнішній, вид альбому грає одну з основних ролей. Звичайно ж, наповнення диска виконує першорядну роль, але для того, щоб покупець звернув увагу на диск, він повинен мати приємний, але в той же час яскравий зовнішній вигляд. Наприклад, потенційний клієнт незнайомий з творчістю якоїсь групи або виконавця, але вибираючи на прилавках з сотень дисків один, він в першу чергу зверне увагу на те, що візуально буде виділятися серед безлічі подібного товару. Оригінально оформлена обкладинка, що запам’ятовується, неодмінно приверне погляд, і як наслідок, людина захоче прослухати пісні.

Створення обкладинок для дисків

Друк обкладинок для дисків, виготовлення коробочок для дисків - один з напрямків діяльності нашої друкарні. У роботі ми використовуємо тільки якісний матеріал і сировину, що дозволяє випускати надійний продукт, який відповідає всім нормам та стандартам. За час діяльності нашої друкарні, ми розробили, записали та випустили сотні дисків, які розійшлися тисячними тиражами. Наші дизайни відрізняються яскравістю і креативністю робіт. Дизайнер, при створенні проекту, враховує всі особливості музичного альбому, намагаючись максимально точно передати напрямок пісень і стиль виконавця або музичного колективу.

Доступні ціни, оперативні терміни виготовлення замовлень незалежно від тиражу, гнучка система знижок для оптових клієнтів. Якщо у Вас виникли будь-які питання, або ж ви хочете зробити замовлення, зв'язуйтеся з нашими менеджерами за вказаними номерами телефонів.

Друк обкладинок для дисків - приклади робіт

Повернутись вгору