Друк етикеток

Друк етикеток

Цифрова друкарня «СамІздат» пропонує розробку та друк етикеток для різних видів продукції. Ось уже протягом багатьох років, цифрова друкарня надає широкий спектр послуг з виготовлення всіляких друкованих виробів. Сучасне високотехнологічне обладнання, якісний матеріал, оперативні терміни виконання замовлень - все це є запорукою успішного співробітництва.

Друк етикеток досить істотний аспект для різного роду виробничих підприємств, адже саме на етикетку покладена роль залучення первісного уваги клієнта. Креативно та грамотно оформлений дизайн і презентабельний зовнішній вигляд упаковки неодмінно привертає погляд як постійного, так і потенційного клієнта. В умовах високої конкуренції, необхідно використовувати всі доступні способи та методики, для розширення клієнтської бази та залучення нових споживачів.

друк самоклеючих етикеток

Етикеточний папір випускається в рулонах і листах, відповідно до сфери застосування та якісних або технічних характеристик товару. Якщо, наприклад, мова йде про етикетки на кондитерські вироби, цукерки або для маркування коробок, ящиків, пластикових виробів, горщиків - підбирається «сухий» папір, що не призначений для контакту з водою. Для друку подібних виробів використовується крейдований папір, який забезпечує точну передачу всіх тонів і напівтонів. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет етикетки, яка буде гармонійно поєднуватися з товаром і упаковкою.

Друкарня «СамІздат» оперативно та якісно виконає послугу друку етикеток. Наші дизайнери розроблять для Вас проект, який буде повністю відповідати тематиці виробу і гармонійно поєднуватися з упаковкою. Висока якість роботи за найбільш прийнятними цінами.

Друк етикеток - приклади робіт

Повернутись вгору