Ручки з логотипом

 

(098) 079-99-88
(063) 699-82-82

 

Ручки з логотипом

Ручки з логотипом використовуються у всіх сферах нашого життя. Так уже склалося, що кожна організація прагне використовувати у своїй роботі свій фірмовий продукт, що забезпечує постійний потік замовлень. Сучасні кулькові ручки використовують тільки один раз, не змінюючи пишучі елементи. Така ситуація стимулює попит на продукцію, забезпечуючи постійною роботою наш ділянку сувенірної продукції.

Наша компанія пропонує вам на вибір величезну кількість видів кулькових ручок, в різних кольорових рішеннях, виготовлених з пластмаси або металу. Вартість замовлення залежить від вартості ручки, кількості ручок та складності нанесення малюнка.

Ручки з логотипом замовляють банки, торговельні компанії, супермаркети, корпорації. Зазвичай всі співробітники компанії забезпечуються фірмовою продукцією. Це є додатковою рекламою та підвищує авторитет компанії. Ручки з певною символікою виготовляють для роздачі на різних заходах: ділових зустрічах, семінарах, конференціях, промоакціях.

Вашим клієнтам або партнерам буде приємно отримати в подарунок фірмову ручку, на якій будуть нанесені контактні дані компанії. Сувенірні ручки будуть завжди нагадувати про вашу компанію. Учасники різноманітних ділових зустрічей або торгових рекламних акцій залишаться задоволені, отримавши в подарунок красивий та корисний сувенір - ручку, значок, блокнот.

Ручки з логотипом

Наша компанія купує ручки у провідних виробників, які гарантують якість. Клієнти нашої компанії часто приносять свої дизайни, які ми підганяємо під особливості технології нанесення. Якщо у клієнта немає дизайну, ми пропонуємо послуги професійних дизайнерів з розробки логотипу для нанесення.

Ручки з логотипом можна замовити в торгових точках нашої компанії, по телефону, або написавши листа нашим консультантам. Ми пропонуємо підбір ручок, відповідно до корпоративних кольорів вашої компанії. Остаточну вартість замовлення та строки його виконання вам повідомлять наші фахівці. Замовляйте сувенірні ручки у нас, та ви гарантовано отримаєте якісний й привабливий продукт.

Продивитись (скачати) можливі види ручок

Прайс-лист на ручки

Тираж Вартість - 1 колір Вартість - 2 кольори
від 100 2 4
від 500 1.5 3