Сувенірні магніти

Сувенірні магніти

Сувенірні магніти використовуються як подарунки або як інструмент реклами. Цей вид товарів з'явився у нас відносно недавно, але різноманітність магнітів та ідей щодо їх оформлення. Такі приємні сувеніри часто привозять туристи з різних поїздок, як по країні, так і за її межі. Такі сувеніри коштують досить дешево, тому доступні практично всім.

При поїздках на море або в історично цікаві місця, турист хоче привезти щось, що буде завжди нагадувати про поїздку. Таким приємним сувеніром може виявитися магніт з пластику або вінілу із зображенням місцевих визначних пам'яток, назвою міста або його символікою.

Сувенірні магніти в асортименті пропонують фахівці нашої компанії. Ми можемо не тільки виготовити магніт, але й зайнятися розробкою індивідуального дизайну. Дизайнери нашої компанії пропонують вам різноманітні варіанти оформлення магнітика на замовлення. Оскільки магніти можуть бути виконані з різних матеріалів, ми пропонуємо різні варіанти кріплення. Такі вироби прикрасять ваш холодильник або будь-яку металеву поверхню вашого будинку або офісу.

Виготовлення сувенірних магнітів із дерева

Одним із популярних напрямків стало виготовлення барвистих вінілових магнітів для дітей. На них можуть бути зображені букви алфавіту, цифри або багато чого іншого, що допоможе малюкові пізнати навколишній світ. Сувенірні магніти можуть бути виготовлені невеликими партіями на замовлення, а також ми приймаємо замовлення на виготовлення оптових партій цієї продукції.

Сувенірні магніти з дерева також виготовляють на базі нашої компанії. Завдяки сучасному обладнанню лазерному, наші фахівці мають можливість нанести на дерево різноманітні зображення. Дерев'яний магніт ідеально прикрасить будь-яку поверхню, а також нагадає вам про відвідані вами місця.

Сувенірні магніти з дерева або акрилу можна замовити в торгових точках нашої компанії. Альтернативним варіантом є замовлення по телефону або за допомогою Інтернету. Менеджери нашої компанії розглянуть ваше замовлення і підберуть вигідний варіант за ціною і якістю. Наші клієнти з часом стають постійними, звертаюся до нас з новими замовленнями. Наша компанія працює для вас, та кожен раз тішить новими розробками в сфері сувенірної продукції.

Сувенірні магніти - приклади робіт