Відривні аркуші

Відривні аркуші

Блок для заміток або відривні аркуші давно увійшли в життя ділових людей. Важко уявити собі офіс або фірму , де б не використовували відривні листочки паперу для заміток. Відривні аркуші , є частиною іміджевого стилю багатьох фірм і компаній. Так само відривні листочки використовують як способ закладки сторінок в книгах або в журналах.

Відривні аркуші

Друкарня фірми « Мед» пропонує нанесення фірмового логотипу та контактної інформації на відривні аркуші способом офсетного друку та цифрового друку на замовлення. Дизайнера нашої друкарні зроблять макет майбутнього листочка, розмістивши на ньому фірмовий логотип так, що б він не заважав записам і в той же час служив рекламою для фірми. Наші фахівці виготовлять відривні аркуші , для записів склеєні з одного боку . Так само виготовляємо відривні аркуші різних кольорів і відтінків. Кількість відривних аркушів в блоці може бути різне, за Вашим бажанням.

Відривні аркуші

Що б оформити замовлення виготовлення і нанесення на відривні аркуші, Вам достатньо зв'язатися з менеджерами нашої компанії за номерами телефонів або написати на електронну адресу.