Сувенірні футболки

Сувенірні футболки

Сувенірні футболки – це унікальний і оригінальний предмет гардероба. У такому одязі можна ходити і на заняття, і на роботу, а також на різні спортивні тренування та прогулянки, крім цього футболку зручно застосовувати в якості домашнього одягу. Сьогодні різноманітність сувенірних футболок дозволяє задовольняти вимоги будь-кого – такий елемент одягу ідеально підходить для людей різного віку і статі. Футболки із забавним написом здатні підняти настрій своєму власникові, і всім оточуючим.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення сувенірні футболки власного виробництва. Професійна команда майстрів виготовляє футболки на сучасному, автоматизованому обладнанні, яким оснащений швейний цех нашої компанії. Якісно та оперативно наносимо на сувенірні футболки найрізноманітніші малюнки – від фірмових логотипів та символіки до повно кольорових картинок та фотографій. Високоякісні передові технології дозволяють здійснити друк зображень будь-якого рівня складності, як на білому, так і на кольоровому текстилі. Застосовуємо тільки високоякісний матеріал. Всі сувенірні вироби виготовляємо відповідно до встановлених євро стандартів якості та безпеки.

Сувенірні футболки фото

Різноманітні малюнки та написи наносимо на сувенірні футболки наступними способами: сублімація, метод термопереноса і машинна вишивка (до 12 кольорів одночасно). Нанесене зображення відмінно і надовго зберігає свій презентабельний, первинний вигляд, спокійно витримуючи численне прання.

Надаємо відмінну можливість скористатися послугами професійної команди дизайнерів фірми «Мед». Досвідчені фахівці оперативно та результативно виготовлять оригінальні макет-проекти сувенірних футболок, дотримуючись усіх Ваших вимог та побажань. Для постійних клієнтів у нас діють вигідні умови співпраці.

Здійснити замовлення можна у менеджерів фірми «Мед». Умови партнерства обговорюються із кожним замовником індивідуально. Пропонуємо швидке здійснення Ваших найсміливіших ідей, а також високу якість сувенірних футболок за невисокою ціною.