Магніти з логотипом

Магніти з логотипом

Магніти з логотипом – це відмінний засіб реклами для різних компаній та підприємств. Магніти, як рекламно-сувенірна продукція, глибоко увійшли в повсякденне життя людей. Немає жодного будинку, де на холодильнику, або мікрохвильовій печі не прижився хоча б один сувенірний магнітик. Особливістю такого магніту являється його постійне перебування в полі зору власника, і всіх його гостей, завдяки цьому необхідна інформація про Вашу компанію, її виготовлені товари та пропоновані послуги, завжди буде перед очима безпосередніх споживачів.

Магніти із дерева

Фірма «Мед» виробляє на замовлення магніти з логотипом компанії, сувенірні магніти із забавним написом, або фотографією, в найрізноманітніших варіантах, формах та розмірах. Професійна команда дизайнерів нашої компанії перетворить будь-який сувенірний магнітик в ефективну рекламу, або в неповторний витвір мистецтва. Виготовляємо магніти, у відповідності з усіма міжнародними технічними стандартами якості та безпеки, на сучасному, високотехнологічному автоматизованому обладнанні. Використовуємо тільки якісну, абсолютно безпечну для здоров'я сировину. Здійснюємо ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва рекламно-сувенірних магнітів. Зображення на магніт видруковуються методами цифрового та офсетного друку. Для поліпшення зовнішнього вигляду виробів використовується ламінація, яка підвищує захисні властивості магнітів. Виробляємо сувенірні магніти в широкому асортименті: вінілові та акрилові магніти, а також магніти із дерева.

Вінілові магніти з логотипом, як правило, застосовують при проведенні різноманітних презентацій, або промо-акцій. Такий сувенірний магніт часто використовується, в якості візитної картки, як роздатковий матеріал.

Акрилові магніти у фірмовому стилі компанії – це недорогий і найбільш ефективний рекламний носій, який користується значним попитом серед різних фірм, компаній і клубів.

Магніти із дерева – це ідеальне рекламне рішення для різних музеїв, баз відпочинку, та санаторіїв.

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».