Друк візиток

Друк візиток

Друк візиток – це популярна поліграфічна послуга. Все більше і більше людей розуміють актуальність та практичність використання цього поліграфічного виробу. У сучасному динамічному світі дуже важливо швидко та точно адаптуватися під різні умови. Друк візиток став абсолютно невід'ємною частиною ділового життя. Візитка є, у своєму роді, представником ваших планів та інтересів між вашим партнером та вами. Домовляючись про зустріч, зборах чи серйозної операції, необхідно перебувати на зв'язку з клієнтом, замовником. Щоб уникнути непотрібних складнощів, таких як відсутність ручки або блокнота для внесення реквізитів, або неправильне занесення даних, варто застосовувати візитки.

Практичність та зручність використання візиток полягає в тому, що на невеликій паперовій ділянці, можливо розмістити максимум необхідної інформації. Єдиною складністю при друку візиток є грамотний дизайнерський макет проекту. Він повинен бути яскравим та колоритним, оскільки візитка - це ваш імідж та «обличчя» вашої компанії.

Залежно від класифікації візитки, залежить загальне оформлення та дизайн. При друку ділових візиток, які використовуються в бізнес цілях, слід помістити коротку інформацію про діяльність компанії, фірмовий логотип або зображення та надати всі необхідні реквізити. При друку особистих візиток, можна сміливо експериментувати з дизайном та кольоровою гамою. Найчастіше, такі візитки застосовуються в неформальних ситуаціях, між друзями та знайомими, тому вміст таких візиток обмежується вказівкою імені і номера контактного телефону. І нарешті, при друці корпоративних візиток, які застосовуються в основному в рекламних цілях, слід вказати необхідну інформацію про фірму або компанію та її діяльність.

Друкарня «Саміздат» надає найширший спектр послуг в сфері друку візиток. Виготовлення ексклюзивних та унікальних проектів, друк вже готових макетів, сучасне високотехнічне обладнання та надійний матеріал, кваліфіковані співробітники - все це гарантує високоякісний результат роботи.

Повернутись вгору