Виготовлення дипломів

Друк дипломів

Виготовлення дипломів один з видів поліграфічної продукції, що являє собою аркуш А4 з повнокольоровою, односторонньою печаткою. Для виготовлення різних сертифікатів, дипломів та грамот дотримуються певних особливостей дизайнерського оформлення оригінал-макету.

Найчастіше диплом містить персональні дані, тобто персоніфікований. Такі дані можуть бути внесені як вручну, так і автоматично під час друку. Послуга друк дипломів виготовляється для нагородження документами, що свідчать про закінчення середнього або вищого навчального закладу, отриманні звання або наукового ступеня, про перемогу в змаганні чи конкурсі або подається в знак визнання за особливі досягнення, наприклад, на виробництві тощо.

Виготовлення дипломів

Виготовлення дипломів здійснюється на щільному папері за індивідуальним дизайном оригінал-макету. Формат дипломів може варіюватися від складеного аркуша А3 до листового видання А4 і багатьма іншими. Саме безпосереднє використання дипломів - це нагородження партнерів, співробітників, учасників спортивних змагань, семінарів тощо. Вони вручаються в урочистій обстановці на ювілеях, та заходах присвячених знаменним датам чи подіям. Вітальними дипломами також нагороджують за зайняті призові місця в різних конкурсах, або за участь у виставках, форумах, семінарах та конференціях.

На сьогоднішній день, виготовлення дипломів стало невід'ємною частиною корпоративної етики і культури будь-якого підприємства чи компанії. Диплом і його наявність свідчить про серйозність організації, яка його вручає, але також наділяє особливим статусом його власника, а проведений захід набуває більш високого рівня. Наша друкарня надає послуги по виготовленню різних видів дипломів за індивідуальними проектами. Високотехнічне обладнання, багаторічний досвід роботи, цікаві та оригінальні проекти гарантують якісне виконання вашого замовлення.

Виготовлення та друк дипломів, сертифікатів, подяк - приклади робіт