Сувенірні бейсболи

Сувенірні бейсболи

Сувенірні бейсболи – це заокеанська одяг, який вже доволі тривалий час, міцно влаштувалася в Європі і користується досить великою популярністю. Сьогодні подібні головні убори зайняли одне із лідируючих місць при проведенні різноманітних рекламних кампаній, промо-акцій та виставок. Бейсболки із фірмовим логотипом компанії являються ідеальним рекламним майданчиком.

Фірма «Мед» пропонує сувенірні бейсболки власного виробництва. Надаємо відмінну можливість замовити сувенірні бейсболки оптом, чи вроздріб, у будь колірній гамі із нанесенням малюнків будь-якого рівня складності. Наносимо різні логотипи, символіки на сувенірні бейсболки наступними методами: шовкографія, термоперенос, а також машинна вишивка, залежно від поставленого завдання замовника і його бюджету. Застосування власних передових автоматизованих технологій дозволяє виконувати великі замовлення в гранично короткі терміни, за найбільш конкурентоспроможною ціною.

Сувенірні бейсболи фото

Пропонуємо скористатися професійними послугами досвідченої команди дизайнерів, які завжди готові надати широкий спектр послуг по формуванню і розробці оригінал-макетів будь-якого рівня складності. Гарантуємо оригінальний та дієвий підхід у вирішенні встановлених завдань по створенню сувенірних бейсболок у фірмовому стилі. Наші фахівці розуміють, чим яскравіше та креативніше виглядає зображений логотип на бейсболці, тим більше інтересу всіх оточуючих він залучить, надовго запам'ятовуючись.

Сувенірні бейсболки із фірмовими логотипами, або малюнками в корпоративному стилі служать відмінним варіантом спецодягу та уніформи, як під час проведення різних семінарів, презентацій, так і в повсякденному житті. Такий спосіб реклами не тільки підкреслить підтримання світових правил ділового етикету, але й ефектно виділить фірмовий стиль компанії, її солідність та бренд.

Вартість сувенірних бейсболок розраховується в індивідуальному порядку. Оптовим клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці. Замовити сувенірні бейсболки можна в менеджерів фірми «Мед».