Сувенірні пакети

Сувенірні пакети

Сувенірні пакети - річ необхідна для проведення різних заходів, а також для упаковки подарунків, які будуть подаватись. У наш час естетичному оформленню подарунків приділяється величезна увага. Зараз не прийнято упаковувати подарунок у простій поліетиленовий пакет або папір. Наша компанія не так давно зайнялася виготовленням пакетів для подарунків, які реалізуються як невеликими, так і оптовими партіями. Окрім виготовлення пакетів, ми пропонуємо дизайнерські послуги, які включають в себе розробку дизайну зображення, яке буде нанесено на пакет, оформлення пакету згідно корпоративного стилю компаній.

Сувенірні паперові пакети з логотипом вашої фірми будуть служити рекламою та будуть допомагати просувати товари та послуги на переповненому ринку. Пакет буде містити не тільки привабливий малюнок, але й ненав'язливу рекламу компанії, яка органічно впишеться в загальний дизайн. Наша компанія пропонує послуги з розробки креативних і незвичайних пакетів, які будуть привертати увагу і радувати око. Для пакетів цього типу ми використовуємо щільний папір, на якій здійснюється друк зображення та післядрукарська обробка вироби. Ручки таких пакетів виготовляються із відрізків мотузки, яка кріпиться до виробу за допомогою спеціальних пластикових кріплень.

паперові пакети

Сувенірні пакети нашого виробництва прикрашали різноманітні заходи, як міського, так і обласного рівнів. Ми працюємо над розширенням бази наших клієнтів та постійно знаходимо нових споживачів нашої продукції. Пакети цього типу користуються величезною популярністю у торговельних компаній, у фірм, які займаються організацією свят, а також у компаній, які проводять різні навчальні або інформаційні семінари.

Сувенірні пакети виготовляють на базі друкарні нашої компанії в потрібному тиражу та із обраного замовником матеріалу. Після затвердження макету виробу, ми друкуємо пробний зразок. За умови схвалення клієнтом, виріб запускається у виробництво. Ми готові розглянути ваші пропозиції щодо співпраці та реалізації нашої продукції. Зв'язатися з нашими співробітниками можна за телефонами, вказаними на сайті, або надіславши листа на нашу електронну скриньку.

Сувенірні пакети - приклади робіт