Друк блокнотів

Друк  блокнотів

Друк блокнотів з фірмовою символікою компанії або фірми істотно допомагає в просуванні товарів та послуг. Щоденне застосування даного поліграфічного виробу дозволяє нам вчасно вносити потрібну інформацію або робити важливі нотатки та записи. Легкість ваги і компактні розміри, роблять блокнот зручним і практичним виробом у використанні і щоденному транспортуванні.

Сучасний ринок поліграфічних виробів пропонує різноманітні види друкованих блокнотів, з різними малюнками, надписами, зображеннями тощо. Будь-який, навіть найвибагливіший споживач, може знайти саме той блокнот, який йому найбільше до вподоби. Наша друкарня пропонує виготовлення блокнотів будь-яких розмірів і форм з нанесенням різних логотипів, зображень і малюнків.

Виготовлення блокнотів

До питання оформлення вашого фірмового друкованого блокнота слід поставитися відповідально, тому що його основною метою буде заочне представлення Вас і Вашої компанії. Ключовим моментом, відповідно, є вибір обкладинки, а також зображення, яке буде на ній розміщатись. Обкладинка повинна бути досить яскравою і колоритною, для того, що б залучити максимум уваги, ну і, звичайно ж, проінформувати про вашу компанію. Дані блокноти зіграють важливу роль для вашого підприємства на різноманітних семінарах, рекламних турах, промо-акціях тощо. Слугуючи своєрідним роздатковим матеріалом, ви не лише зробите приємний презент споживачеві, чим одразу ж завоюєте його довіру, але й водночас проінформуєте його про вашу компанію та її діяльність.

Друкарня «СамІздат» пропонує повний спектр послуг з друку блокнотів, тобто:

• розробка та підготовка оригінал-макет проекту

• вибір способу друку, формату і товщини паперу

• рівень барвистості виробу

• різні методи кріплення

Ми пропонуємо найбільш прийнятні ціни на поліграфічні послуги та максимально короткі терміни виготовлення.