Сувенірні прапорці

Сувенірні прапорці

Сувенірні прапорці – це вдалі рекламоносії і відмінна ознака престижу компанії. Рекламно-сувенірні прапорці вдало використовують при проведенні промо-акцій, а також для прикраси приміщень при проведенні семінарів та презентацій – це підкреслить гідний рівень ділової зустрічі, а також, безсумнівно, солідність фірми.

Фірма «Мед» виготовляє на замовлення сувенірні прапорці, в різноманітній кількості, в самі мінімальні терміни, поєднуючи високу якість готових виробів та невисоку вартість.

Володіючи власними, автоматизованими передовими технологіями в області поліграфії, широкоформатного друку, і виробництва сувенірної продукції, з'являється потенціал досить гнучко підходити до питань створення індивідуального дизайну. Виготовляємо сувенірні прапорці з високоякісної, спеціальної тканини – атлас, штучний шовк, габардин. За допомогою сучасного високотехнологічного обладнання наносимо на прапорці повнокольорові малюнки, логотипи, та символіку у фірмовому стилі – це дозволяє підвищити термін експлуатації сувенірів, а також використовувати їх при несприятливих погодних умовах. Сувенірні прапорці можна прати і розгладжувати – вони не піддаються деформації, не линяють і володіють міцними краями.

Сувенірні українські прапорці

Виробляємо сувенірні прапорці по макету клієнтів, а також самі розробляємо і створюємо дизайнерський макет, враховуючи навіть найсміливіші ідеї замовників. Досвідчена команда професійних дизайнерів нашої компанії сформує унікальний і неповторний дизайн сувенірних прапорців, а також дизайн фірмового логотипу компанії, її бренд. Сувенірні прапорці в корпоративному стилі допоможуть Вам результативно провести презентацію та виставку нової продукції, або ділову конференцію і рекламну акцію, яка дозволить залучити велику кількість клієнтів і ефективно підвищити обсяги продажів.

Замовити сувенірні прапорці можна в менеджерів фірми «Мед», за контактними телефонами.

Вартість сувенірних прапорців залежить від наступних факторів:

  • тираж прапорців;
  • колірне рішення;
  • розмір (10х20 см, 12х24 см, 15х23 см і т. д.);
  • текстиль (штучний шовк, габардин, атлас);
  • макет зображення, логотипу для друку

Сувенірні прапорці