Який друк обрати

Цифровий друк

Цифровий друк є сучасним і актуальним способом поліграфії. На сьогоднішній день цифровий друк поєднує найбільш вдале співвідношення оперативності, ціни та якості. Оперативність цього способу друку дозволяє зробити замовлення клієнта, незалежно від тиражу, за 1 годину. У разі якщо замовлення позиціонується як неймовірно строковий і важливий, цифровий друк незамінний варіант вирішення подібної проблеми. Особливою популярністю цей спосіб користується саме в тих країнах, де сфера поліграфії і всіляких поліграфічних послуг неймовірно розвинена.

Основна перевага цифрового друку полягає в можливості отримання документа безпосередньо з комп'ютеру без яких-небудь додаткових підготовчих процесів. Вся поетапність виконання роботи і всі зміни повністю контролюються комп'ютером. До того ж, такий спосіб друку неймовірно актуальний у випадках виготовлення невеликих тиражів, оскільки це економія додрукарських операцій, які є досить дорогими. Використовуючи цифрову печатку, клієнт має можливість переглянути та оцінити макет, вчасно внести всі необхідні корективи або зміни в дизайні, кольоровій гамі, шрифт і т.д. Після цього зображення з комп'ютеру переноситься безпосередньо на будь-який обраний клієнтом вид паперу, при цьому якість зображення залишається незмінною. За допомогою цього методу можливе виготовлення різних по дизайну, формі та розміру буклетів, брошур, візиток, запрошень, календарів, блокнотів і багатьох інших поліграфічних виробів.

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти дуплексний, тобто двосторонній друк;

фінішер – функція, яка дозволяє згинати і зшивати паперову продукцію, наприклад, як для брошур або буклетів;

можливість виконання замовлення від 1 екземпляру

Офсетний друк

Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої друкарні є офсетний друк. Класичний спосіб друку, який продовжує займати лідируючі місця завдяки високій якості, продуктивності і економічності виготовлення продукції. У чому ж запорука успіху цього виду друку, в той час як цифровий друк стрімко набирає все більшої і більшої популярності? Висока якість продукції, точне відтворення дрібних елементів і деталей і відмінна передача напівтонів - саме ці характеристики продовжують залучати багатьох клієнтів.

Основний принцип роботи офсетного друку полягає в нанесенні зображення на спеціально оброблену пластину, а потім, використовуючи офсетний циліндр, зображення передається безпосередньо на паперовий носій. Враховуючи основну роботу і всі необхідні підготовчі процеси, вартість замовлення буде залежати від тиражу - чим більше кількість замовлення, тим менша ціна. Отже, даний спосіб друку не вигідний для виробництва маленьких тиражів і є рентабельним, починаючи від 1000 екземплярів. Отже, підбиваючи підсумок, слід підкреслити всі плюси і мінуси офсетного друку.

Переваги:

Автоматизованість і стандартизованість процесу виробництва

Високоекономічний друк середніх і великих тиражів

Висока швидкість друку

Можливість проводити друк на різній паперовій текстурі

Недоліки:

Необхідність проведення додрукарських обробок (виготовлення форм, підготовлення преса, кольороподіл)

Оперативний друк неможливий

Висока вартість друку маленьких тиражів

 

Друкарня «СамІздат» пропонує широкий спектр поліграфічних послуг. Ми виробляємо як чорно-білий, так і кольоровий друк. Наша друкарня надає замовникам саме ті варіанти, які повністю влаштовують їх як за якістю, так і за ціною.