Виготовлення каталогів

Виготовлення каталогів

Виготовлення каталогів – це послуга, що слугує для інформування потенційних споживачів про асортимент товарів та продукції, ціни, новинки та сезонні акції. Каталог – це систематизоване рекламно-інформаційне або довідкове видання, яке містить перелік послуг та продукції. Це може бути багатосторінкове видання, сторінки якого з'єднані пружиною, клеєм або іншим способом.

Зміст каталогу, його дизайн та зовнішній вигляд повинні бути на належному рівні, так як привабливий та яскравий об'єкт здатний залучити широке коло клієнтів, а також поліпшити та збільшити імідж компанії. За допомогою каталогу клієнт дізнається про те, що пропонують компанії, які товари власного виробництва продаються, їх зображення, технічні характеристики та ціни. Виготовлення каталогів - це вигідна та змістовна подача продукції компанією. Отже, саме дизайн поліграфічного виробу грає ключову роль у сприйнятті клієнтом фірми. Зміст та загальний дизайн каталогу повинні включати у себе інформацію про компанію, її товари, різні зображення з виробництва та самої продукції, а також фірмовий логотип, статті та публікації та, звичайно ж, реквізити та контактну інформацію.

Друк каталогів

В процесі виготовлення каталогів, внутрішні сторінки друкуються на офсетному або крейдованому папері щільністю 80-150 г / м, формату А5, А4 або інших нестандартних розмірів. Що стосується обкладинки, застосовується також крейдований папір, але більш високої щільності. Для того що б ваш каталог виглядав яскравим та унікальним, використовуються різні види оздоблень, це додасть вашому продукту більшого колориту. Важливий фактор, який слід враховувати при виготовленні каталогу - стійкість та зношуваність.

Фахівці нашої друкарні розроблять та підготують для вас унікальні оригінал-макети вашого проекту. Ми виробляємо якісну друковану продукцію, застосовуючи сучасне устаткування та технології. За необхідності проводимо низку всіх необхідних додрукарських та післядрукарських операцій. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи всі його побажання.

Каталоги - приклади робіт

Повернутись вгору