Значки з логотипом

Значки з логотипом

Значки з логотипом використовуються в різних сферах нашого життя. Такий значок може служити прикрасою, рекламою або замінювати простий бейджик. Значки популярні у дітей та підлітків, які є споживачами даної продукції. Наша компанія займається виготовленням цієї продукції під замовлення, ми наносимо будь-які зображення на значок будь-якої форми.

Така продукція використовується при проведенні різноманітних ділових зустрічей, семінарів, симпозіумів та конференцій. Значки з логотипом компанії, веселими написами, героями дитячих мультфільмів, фотографіями людей та іншими зображеннями часто замовляють у великій кількості. Виготовлення великих партій товару набагато вигідніше для замовника, так як вартість готового виробу зменшується пропорційно збільшенню розміру партії.

Серед підлітків та молоді популярні значки з символікою музичних груп, зображеннями молодіжних кумирів, символікою молодіжних організацій та рухів, а також значки з приколами. Наша компанія займається не тільки виготовленням значків з нанесенням зображень, але й дизайном самих зображень.

Купити значки

Замовники звертаються до нас за якісним дизайном та якісним виконанням роботи по виготовленню значків. Дуже часто у наших клієнтів немає чіткої думки про те, як буде виглядати їх значок. У таких випадках ми вивчаємо основні вимоги замовника і пропонуємо кілька варіантів дизайну. Після затвердження дизайну значки з логотипом виготовляються в потрібній кількості.

У своїй роботі ми використовуємо металеві значки різної форми. Такі значки трохи дорожче пластмасових, але вони будуть служити набагато довше. Дуже часто значки замовляються для учнів різних шкіл. Останнім часом багато шкіл пропонують своїм учням носити певні знаки - значки та шеврони. Ми пропонуємо широкий асортимент сувенірної продукції, яка буде виготовлена для вас!

Значки - приклади робіт