Друк флаєрів

Друк флаєрів

Друк флаєрів – це сучасна поліграфічна послуга, покликана залучити максимальну кількість людей до вашого заходу. Завдання не з простих, на перший погляд, але розробивши креативний та привабливий дизайн, завдання суттєво спроститься.

 

Флаєр є рекламною листівкою невеликих розмірів, яка забезпечує швидке та ефективне ознайомлення з інформацією, або рекламування продукції та послуг. Найчастіше друк флаєрів використовується з метою запрошення людей на семінари, виставки, презентації та інші заходи. Флаєр містить в собі інформацію про місце та час проведення події.

Терміновий друк флаєрів

Наша друкарня надає послуги з друку флаєрів різних форм, розмірів та форматів. Крім цього, ми розробимо для вас унікальний дизайн проекту, який своєю унікальністю, оригінальністю елементів та яскравістю кольорів, приверне максимальну кількість людей.

Для виготовлення флаєрів використовується цифровий або офсетний метод виготовлення, який забезпечує швидкий та якісне виготовлення друкарською продукції. Ці способи дозволяють друкувати флаєри із максимальною швидкістю, що є відмінним рішенням проблеми, у випадку, якщо ваше замовлення строковий.

Ми пропонуємо друк флаєрів в будь-яких тиражах. Наші дизайнери зроблять все можливе для того, що б ваш проект був ексклюзивним і унікальним. Багаторічний досвід роботи в сфері поліграфії забезпечує та гарантує якісне виконання замовлень, враховуючи всі побажання клієнта.

Флаєра - приклади робіт