Вишивка логотипів

Вишивка логотипів

Вишивка логотипів - одна з послуг, яку пропонує сучасна друкарня. Чудова можливість піднести оригінальний подарунок. Вишивка на текстилі дозволяє нанести будь-який напис або зображення, яке зробить подарунок унікальним та збереже нанесену картинку або логотип на тривалий час. Машинна вишивка, що створює ефект ручної, додасть виробу вид ручної роботи, що в свою чергу зробить продукт більш дорогим.

Застосовувати вишивку логотипів на різних виробах можна з метою піднесення оригінального сувенірного подарунка, або в рекламних або виробничих цілях. Наприклад, замовивши вишивку логотипів вашої фірми на формі співробітників, додасть більше презентабельного вигляду персоналу та відповідатиме сучасним європейським нормам корпоративної етики. Таке рішення надасть вашій фірмі статусу надійної та розвивається в очах клієнтів та партнерів вашої фірми. До того ж, це неодмінно забезпечить рекламний ефект, що зіграє на користь вашої фірми.

Реклама є суттєвою складовою у великому механізмі просування товарів та послуг вашої фірми. Звернувшись в нашу друкарню із замовленням про нанесення вишивки логотипів на різній текстильної сувенірно-рекламної продукції, ви полегшите собі задачу щодо організації збуту товару. Застосування фірмової продукції із вишитими фірмовими логотипами на різних виставках, презентаціях, семінарах, промо-акціях допоможе вам досягнути максимального ефекту при просуванні та продажу продукції.

Вишивка на футболках

Сучасні технології дозволяють застосовувати метод вишивки логотипів та зображень на товарі, як на поодиноких ексклюзивних одиницях, так і на великих партіях. Наприклад, ви можете замовити партію спортивних футболок для футбольної команди з фірмовим логотипом команди, а також на інших аксесуарах, таких як кепки, шарфи, тощо. Можливо, ви як представник серйозної компанії, можете замовити вироби з фірмовими логотипами вашої фірми та підносити їх у якості подарунків своїм партнерам після успішно проведеної операції або угоди, або постійним клієнтам.

Наша друкарня надає послуги по вишивці логотипів, а також вишивки на шторах, серветках, предметах інтер'єру. Наносимо різні зображення на рекламні та сувенірні вироби, настільні прапори, шеврони, вимпели. Вишиваємо маркування, а також символіку на спецодязі. Можливе застосування до 12 кольорів одночасно. Маючи багаторічний досвід в даній сфері діяльності, ми гарантуємо якісне та своєчасне виготовлення замовлень. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечить високий результат роботи. Клієнт може звернутися до нас з уже готовим макетом проекту, або наші фахівці нададуть послуги з розробки унікального проекту. Ви зможете обрати потрібний розмір вишивки та кольорову гамму. Всі ваші побажання та можливості будуть враховані. Наші фахівці візьмуть до уваги всі особливості із вишивки вашого замовлення та створять для вас товар найкращої якості.