Друк плакатів

Друк плакатів

Друк плакатів повноколір, чорно-білих, в максимально короткі терміни за найбільш прийнятними та привабливими цінами. Друкарня «СамІздат» пропонує широкий спектр послуг з виготовлення різної поліграфічної продукції. На сьогоднішній день плакати одержали досить широкого поширення. Їх можна спостерігати в різних місцях і організаціях, наприклад: в кінотеатрах, торгово-розважальних центрах, магазинах, кафе, ресторанах, виставках і т.д.

Плакати можна розділити на кілька груп:

Інформаційно-рекламні Навчально-інструктивні Політичні Тематичні

Інформаційно-рекламні плакати дозволяють проінформувати широку аудиторію про проведення різноманітних заходів у сфері культури, мистецтва та кіно. Відносячись також до зручних рекламних інструментів, друк плакатів зручний спосіб просування товарів та послуг. Плакати зручні і практичні тим, що вони дозволяють досить широко і детально розмістити всі необхідну інформацію, а загальний дизайн ще більше підкреслить і виділить характер події і тим самим залучить більшу кількість людей.

Навчально-інструктивні плакати - також грають роль інформативних, однак характер зображеної інформації дещо відрізняється. Як правило, подібні плакати ми можемо спостерігати в медичних установах, виховних організаціях, школах, ВУЗах, курсах і т.д. Друк плакатів такого характеру має дещо агітаційний стиль, тому в основному, інформація, представлена на виробі, закликає до тих чи інших дій, хоча також, в деяких випадках, не позбавлена рекламного ефекту.

Шкільні плакати

Політичні плакати - один з найбільш ефективних способів агітації в проведенні різних передвиборних кампаній, масових заходів тощо. Політичний плакат - відображення всіх політичних гасел і завдань. Тематика даних плакатів також досить об'ємна і може присвячуватися передуючим подіям міжнародного значення на честь виборів, на честь державних свят тощо.

Тематичні плакати об'єднують в собі всі вище перераховані групи, а також це плакати, які можуть бути приурочені до подій і заходів індивідуального характеру. Наприклад, корпоративні плакати, святкові плакати тощо

Друкарня «СамІздат» виконає друк плакатів, враховуючи всі Ваші побажання і вимоги. Залежно від характеру плаката, наші дизайнери розроблять особливий проект, який неодмінно підкреслить стиль заходу, а плакат буде мати приємний, презентабельний зовнішній вигляд.

Друк плакатів - приклади робіт

Повернутись вгору