Цифровий друк візиток

Цифровий друк візиток

Цифровий друк візиток - один з найбільш оперативних і актуальних методів виготовлення візиток. Використовуючи цифровий спосіб друку ваші візитки можуть бути виготовлені в найкоротші терміни. Дана технологія гарантує насиченість кольорів і відтінків, а також відмінну яскравість. Цифрові апарати допускають використання різних видів художньої та фактурного паперу, що дозволяє отримувати унікальні і красиві відбитки.

Візитки є необхідним елементом бізнес спілкування і бізнес етики. Візитка заочно представляє Вас, вашу компанію і відповідно, її діяльність, тому щодо питання розробки макета візитки слід підійти досить таки відповідально. Цифровий друк візиток найбільш сучасний метод виготовлення, особливо якщо ви зацікавлені в невеликому тиражі. Саме цей вид друку дозволяє виготовляти візитки в малих кількостях, наприклад, до 500 штук.

Наша типографія друкує візитки будь-яких форматів і форм. Для друку найчастіше застосовується папір щільністю 280-300 гр/м2. Перевага цифрового друку візиток полягає у відсутності додрукарських операцій, які є дуже дорогими, тобто це недорогий спосіб друку. Крім того, клієнт має можливість попереднього перегляду друкованого документу, перед тим як він безпосередньо надійде у виробництво. Це дозволяє внести необхідні корективи в кольорі, відтінку, змісті надпису, шрифті тощо. Таким чином, даний метод друку максимально страхує клієнта від будь-яких несподіванок і незадоволення від виконаної роботи.

візитки терміново

За допомогою сучасного високотехнічного друкарського обладнання ми надаємо широкий спектр послуг друку як строгих, економічних чорно-білих візиток, так і яскравих, унікальних повно кольорових. Широкий вибір паперового матеріалу дозволяє отримати неймовірно привабливі, презентабельні візитки, які можуть бути односторонніми і двосторонніми. Як додаткову функцію, наша друкарня пропонує всілякі способи обробки візитних карток: ламінування (матове, глянцеве), закруглення кутів.

Друкарня «СамІздат» має багаторічний досвід роботи в сфері поліграфічних послуг, а саме цифрового друку візиток. У свою чергу ми гарантуємо виробництво якісної, унікальної і професійної роботи. У разі замовлення термінового друку, тираж може бути виготовлений протягом 30 хвилин, але за наявності готового макета. Наші фахівці запропонують вам широкий вибір макетів, або розроблять для вас ексклюзивний макет проекту, враховуючи сучасні тенденції сфери вашої зайнятості, а також приймуть до уваги всі ваші побажання.