Нанесення зображень на футболки

Нанесення зображень на футболки

Нанесення зображень на футболки є модерновим напрямком у сфері виготовлення футболок. Сучасні технології та обладнання дозволяють втілювати в життя найсміливіші ідеї. Що стосується футболок, а саме нанесення будь-якого зображення на неї, на сьогоднішній день не складає жодних проблем. Поліграфічна сфера оснащена всім необхідним, що б надати самій простий, непоказною футболці унікальний і ексклюзивний вид. У звичайного споживача може скластися враження - навіщо мені це потрібно, я не комерсант, нічим не торгую, навіщо мені замислюватися над нанесенням зображення на футболки або будь-які інші рекламно-сувенірні товари.

Природно, основним напрямом у сфері нанесення зображень на футболки є промислові підприємства, фірми, компанії, які використовую усіляку продукцію в рекламних цілях, і презентують її партнерам або клієнтам на виставках, промо акціях, семінарах і так далі. І дійсно, уявити проведення подібних заходів без використання елементів реклами неможливо. Це дуже ефективний спосіб просування товарів і послуг для підприємства, а для клієнта це приємний сувенірний презент.

Друк фото на футболках

Але не варто недооцінювати застосування нанесення зображень на футболки в повсякденному житті. Куплена звичайна одноколірна футболка, може послужити дуже приємним і практичним подарунком для родичів або друзів. Наприклад, звернувшись в нашу друкарню, ви можете попросити нанести на футболку будь-який напис, картинку, логотип тощо. Вашому другу напевно буде дуже приємно отримати в подарунок гарну за якістю річ, та ще й з його або її фотографією на ній. Тобто, це ще й абсолютно креативний спосіб піднесення подарунків під будь який тематичний захід.

Різноманітні спортивні секції, танцювальні колективи, музичні групи, команди КВК повинні мати так звану «уніформу», для того що б підкреслити приналежність до тієї чи іншої групи, символізуючи тим самим єдність та цілісність команди. Враховуючи сучасний стиль молоді, яка хоче виглядати не сильно химерно, але в, то, же час стильно, кращого варіанту, ніж комбінація футболка та джинси не знайти. І ось тут потрібно включити всю свою уяву та фантазію, а потім довіриться досвідченим фахівцям поліграфії, які зроблять будь-яку мрію дійсністю. Нанесення зображень, слоганів, логотипів на футболки - це ідеальний варіант виходу в подібних ситуаціях.

Наша друкарня приймає замовлення на оптове виготовлення футболок із нанесенням зображень. Всі умови обговорюються індивідуально з кожним замовником. Гарантуємо якість та точні терміни виконання робіт.

Ціни на нанесення зображення

Формат
Вартість нанесення (термоперенесення), грн.
тираж 1-10 шт.
тираж 11-20 шт.
тираж 21-50 шт.
тираж більше 50 шт.
А5
20,00
19,00
18,00
15,00
А4
40,00
39,00
35,00
32,00
А3
60,00
59,00
35,00
52,00
Формат
Вартість нанесення (сублімація), грн.
тираж 1-10 шт.
тираж 11-20 шт.
тираж 21-50 шт.
тираж більше 50 шт.
А5
15,00
14,00
13,00
12,00
А4
30,00
29,00
28,00
25,00
А3
40,00
39,00
38,00
35,00

*метод сублімації застосовується тільки для білих синтетичних футболок

Футболки від виробника за 30грн

Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки Нанесение изображений на футболки