Сувенірні чашки

Сувенірні чашки

Можна досить довго ламати голову над тим, що подарувати на день народження, або будь-яке інше торжество, другу або колезі. Як правило, подарунки умовно поділяються на два види: ті, які благополучно забуваються, відправляючись на далеку полицю, і ті, які із вдячністю вживаються. Тому подарунки можуть бути марними і корисними. Сувенірні чашки, зроблені за індивідуальними замовленнями, ніколи не стануть непотрібним та нецікавим сувеніром.

Фірма «Мед» пропонує замовити сувенірні чашки, бізнес і промо-чашки власного виробництва. Виготовляємо чашки із пластмаси, кераміки та скла різних розмірів та форм, будь-якого варіанту і кількості. При виробництві сувенірної продукції професійні співробітники нашої компанії використовують надійну та екологічно чисту сировину, а також сучасне, високоякісне обладнання, яким оснащені наші виробничі цехи. Наносимо на різні чашки будь-яке зображення, фото, або фірмовий логотип, за допомогою спеціальних методів друку. Вартість друку безпосередньо залежить від розміру чашки і розміру малюнка, а також від застосовуваного способу.

Сувенірні чашки фото

Надаємо послуги досвідчених дизайнерів, які не тільки створять мальовничий оригінал-макет чашки та яскравий дизайн наданих малюнків, але й якісно розроблять неповторний колаж, а також допоможуть підібрати відмінні вірші для поздоровлень, які точно у встановлені терміни, будуть нанесені на сувенірну кружку разом із зображенням. Процес виготовлення сувенірів починається, після затвердження його із замовниками.

Пропонуємо купити парні сувенірні чашки із ручкою у формі серця, а також замовити на них фотодрук. Подібні чашки користуються великою популярністю, як романтичний подарунок до дня святого Валентина. Здійснити замовлення на виготовлення та реалізацію сувенірних чашок можна в менеджерів фірми «Мед», по указаним контактними телефонами.

Гнучка система знижок, висока якість, а також індивідуальним підхід до кожного замовника – все це можна знайти у нас!