Сувенірні ручки

Сувенірні ручки

У сучасному світі, в умовах суворого суперництва, досить важко виділитися на конкурентному тлі, тому сувенірні ручки у фірмовому стилі компанії, завдяки своєму унікальному та неповторному дизайну, а також доступній вартості, зроблять Ваш бізнес більш видимим. Рекламно-сувенірні ручки відмінно підійдуть для масового поширення під час конференцій, або презентацій, при проведенні різних виставок та промоакцій. Фірмова символіка, представлена на ручках, ідеально підкреслить імідж компанії, підвищуючи рівень і репутацію будь-якої фірми.

Виготовлення сувенірної продукції – один із основних напрямів фірми «Мед». Виробляємо на замовлення широкий асортимент сувенірних ручок, в поєднанні із необмеженим потенціалом за колірною гамою та персоналізації. Сучасне, високотехнологічне автоматизоване обладнання, нашого виробництва дозволяє виготовляти унікальну сувенірну продукцію, за відносно низькою ціною. Нанесення логотипів, фірмових символік та різних написів на ручки виконуємо за допомогою власних передових технологій – універсальному тамподрукованому верстаті. Використовуємо тільки абсолютно безпечну, екологічно чисту сировину і високоякісні фарби, завдяки чому сувенірні ручки набувають більш цінний та престижний вигляд.

Сувенірні ручки фото

Надаємо професійні послуги досвідченої команди дизайнерів – кваліфіковані фахівці нашої компанії грамотно нанесуть на поверхню ручки потрібні контактні відомості про Вашу компанію, а також продумають і ефективно розроблять дизайн рекламно-сувенірної ручки, який буде повністю відповідати фірмовому стилю Вашої компанії, її іміджу та бренду. За потреби, професійні дизайнери створять логотип, та фірмову символіку на замовлення.

Сувенірні ручки у фірмовому стилі являються необхідним аксесуаром кожної успішної компанії – вона демонструє серйозність фірми і її респектабельність, викликаючи у своїх клієнтів та партнерів довіру і повагу.

Замовити сувенірні ручки можна в менеджерів фірми «Мед».