Вишивка шевронів

Вишивка шевронів

Вишивка шевронів на сучасному автоматизованому обладнанні дозволяє виготовляти високоякісний продукт, який відрізняється не лише високою якістю, але й презентабельним зовнішнім виглядом.

Шеврони здавна використовуються як знак відмінності. Історично, шеврони одні з найперших артефактів, спеціальних символів, які допомагали визначити приналежність до того чи іншого роду чи племені. Вони об'єднували, і водночас допомагали чітко визначити ієрархію. Зовнішній вигляд шевронів, протягом всієї історії їх існування безперервно змінювався, адаптуючись не тільки під сучасні умови життя та методи і способи їх виготовлення, але й видозмінювався в залежності від сфери їх застосування.

Сучасні області застосування шевронів:

•Геральдика (герби, прапори)

•уніформи: військові, робітники, медичні, навчальні форми

•На бойовій техніці

Форма - це завжди гарно та елегантно. Однак, за самою формою, визначити приналежність до тієї чи іншої організації або установи, досить складно. Фірмовий шеврон підкреслить не тільки зайнятість в тій чи іншій сфері, але й стане чудовим тематичним доповненням до формі, надавши їй завершеного та ділового зовнішнього вигляду.

Вишивка шевронів

Друкарня «СамІздат» пропонує послугу «вишивки шевронів». Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет-проекту, або Ви можете принести нам вже готовий проект, який ми втілимо в життя. Вартість виготовлення шеврона розраховується в індивідуальному порядку і залежить від наступних факторів:

•Розробка дизайну

•Розмір / формат шеврона

•Кількість нанесених стібків

Вишивка - це елемент декору, який має презентабельний зовнішній вигляд і є прекрасним доповненням до уніформи або спецформі. Машинна вишивка дозволяє виконувати найскладніші проекти, і забезпечує точну передачу найменших художніх деталей. Пропонуємо нанесення до 12 кольорів одночасно.

Вишивка шевронів - приклади робіт