Рекламні сувеніри

Рекламні сувеніри - брелки

Рекламні сувеніри - це особливий напрямок у виготовленні рекламної продукції. Сувеніри та різні корпоративні презенти краще нагадування підприємства або фірми про себе. Непомітно для себе, клієнт, який отримав невеликий корпоративний сувенір, підсвідомо схиляється до переваги послуг саме цієї компанії або фірми.

Основна спеціалізація друкарні полягає у виготовленні рекламних сувенірів. Успішно здійснюється виробництво та реалізація різних сувенірів із фірмовим логотипом, символікою корпорації, виконаних у корпоративних кольорах, тощо. Вашій увазі буде представлений широкий вибір оригінальних рекламних бізнес-сувенірів, таких як календарі, ручки, брелоки, щоденники. Виконуємо замовлення згідно усім вимогам та у відповідності до побажань клієнта. Фахівці друкарні надають дизайнерські послуги з розробки та складання індивідуальних та унікальних проектів, фірмових логотипів, бланків тощо.

Придумати, замовити та виготовити креативні подарунки та сувеніри, які нагадуватимуть про ваше підприємство - один із найважливіших аспектів маркетингової стратегії. Такі корпоративні сувеніри можуть бути недорогими, але вони зобов'язані бути оригінальними та ексклюзивними, вони повинні кидатися в очі та привертати увагу, як усіх відвідувачів компанії, так і поза офісом.

Продаж сувенірів оптом

При виготовленні рекламних сувенірів дуже важливим є аспект творчого та індивідуального підходу до кожного замовника. Необхідно знати для якої події або заходу проводиться замовлення. У роботі нашої друкарні застосовується як новітнє сучасне устаткування, так і традиційна апаратура, що забезпечує, гарантовано високу якість продукції. Важливим фактором, який слід враховувати, є фінансова сторона питання. Замовляючи рекламну продукцію клієнту варто розуміти, що виготовивши товар дешевше, ефект буде слабким. Якщо ви не до кінця впевнені у кінцевих результатах, тобто у високому відсотку відгуків, спробуйте провести експеримент з рекламою в малих масштабах.

Окремим розділом рекламних сувенірів виступають бізнес-сувеніри. Вони призначені для підтримки тривалого іміджу підприємства. Такими сувенірами обмінюються між собою ділові партнери в результаті успішної співпраці або переговорів, на честь ювілею компанії або ж проведення семінару, виставки, промоакції тощо. Чим же відрізняються бізнес сувеніри від стандартних? Дуже просто - респектабельністю. Погодьтеся, дарувати просто фірмову запальничку або чашку, партнеру, з яким ви уклали більш ніж успішну операцію, не відповідає належному рівню. Чи то справа дійсно дорога ручка, шкіряний щоденник або ж настільний прилад з брендовим логотипом вашої фірми. Ось це дійсно по етикету, підіймає ваш власний імідж в очах партнера, ну і відповідно буде запорукою подальшого успішного співробітництва.

Звертайтеся з будь-якими замовленнями в нашу друкарню, ми виготовимо для вас рекламну продукцію за вашим бажанням у відповідності з усіма побажаннями та вимогами.

Магніти

Нанесення логотипів на запальнички