Друк запрошень

Друк запрошень

Друк запрошень на замовлення, за найвигіднішими цінами пропонує друкарня «Саміздат». Часи, коли ми купували готові запрошення у зв'язку із проведенням будь-яких заходів та вписували від руки в них необхідні дані, канули в лету. Сучасні друкарні, пропонують послуги з друку різноманітних запрошень на замовлення. Ціна даного виробу трохи перевищує вартість вже готового, надрукованого запрошення, яке не відрізняється особливою яскравістю, та й виглядає просто та не дуже презентабельно.

Сьогодні ви можете прийти до друкарні, де відповідно до тематики заходу, вам надрукують запрошення за індивідуальним, абсолютно унікальним дизайном. Подібне запрошення має неймовірно презентабельний та привабливий вигляд, та й у запрошеного виникне більше бажання відвідати святкування. Особливістю друку запрошень на замовлення є те, що ви можете використовувати власні фотографії або логотипи, символіку, якщо це запрошення на семінари, корпоративи тощо. В окремих випадках, запрошення є важливим маркетинговим інструментом, який допомагає проінформувати певну кількість людей про проведення тієї чи іншої важливої події. Яскравий, стильний дизайн та оформлення в рази посилять іміджевий та маркетинговий ефект вироби.

Виготовлення запрошення

Наприклад, все більшою популярністю користуються весільні запрошення, які виконуються за індивідуальним замовленням молодої пари. Навіть такий невеликий весільний атрибут, як запрошення, це перше, що вручається гостям. Отримавши креативну листівку, гості неодмінно захочуть стати учасниками такого святкування. При розробці дизайну, не варто обмежувати себе. Дайте волю фантазії та зобразіть все те, що ви хочете передати. Як правило, для весільних запрошень, використовують фотографії молодят, що робить продукт суто індивідуальним. Форма, формат, кольорова гамма, прикраси, художнє оформлення, можуть бути повністю виготовлені згідно із Вашими побажаннями й перевагами. За бажанням клієнта, наші кваліфіковані дизайнери розроблять та запропонують вам власні сюжети, в які ви зможете внести свої корективи.

Виконуємо друк запрошень на власному, високотехнологічному устаткуванні, яке дозволяє в найкоротші терміни виготовити будь який поліграфічний виріб у високій якості. Ми пропонуємо послуги з цифрового друку, які дозволяють оперативно виконувати замовлення, а також відрізняються високою якістю передачі зображень та економічністю. Цифровий друк дозволяє виконувати замовлення від одного примірника.

Вартість друку запрошень розраховується у індивідуальному порядку відповідно до таких показників:

• Розмір, формат запрошення;

• Односторонній, двосторонній друк;

• Розробка дизайну;

• Тираж;

• Площа тиснення тощо.

Запрошення - приклади робіт

Повернутись вгору