Лазерне гравіювання

Лазерне гравірування на дереві

Лазерне гравіювання – це технологія, що використовується роками, та полягає в нанесенні напису або малюнка на різні поверхні, основана на принципі зміни поверхні під впливом лазерного променя. Наша компанія використовує новітнє обладнання для нанесення малюнка на різні поверхні: дерево, оргскло, камінь. Завдяки лазерним технологіям ми виготовляємо оригінальні сувеніри із гравіюванням - сувенірні магнітики з дерева, дерев'яні сувеніри, обкладинки для меню та багато іншого.

У своїй роботі, в основному, ми використовуємо дерево, так як воно найкраще піддається лазерній обробці. Зображення, яке випалюється лазерним променем, відрізняється оригінальним виглядом та довговічністю. Ми пропонуємо широкий вибір оригінальних рішень для оформлення офісних приміщень та розважальних закладів. Наприклад, ми пропонуємо виготовити оригінальні дерев'яні покажчики та таблички кабінетів із лазерним гравіюванням. Така табличка прикрасить ваш офіс або кафе, при цьому додасть інтер'єру риси національного стилю.

Лазерне гравіювання застосовується також для роботи із оргсклом, з якого можна виготовити оригінальні таблички з підсвічуванням, а також просто оригінальні прикраси для робочого столу співробітників вашої компанії. Ця технологія також застосовується для виготовлення сувенірів та подарунків на замовлення. Ми можемо виготовити унікальні подарунки з малюнками, які будуть привертати увагу широких мас потенційних клієнтів.

Сувеніри з гравіюванням

Дуже часто наші клієнти приносять малюнки для гравіювання на дереві, проте далеко не кожен малюнок можна нанести. Все залежить від технічних вимог, шрифту (якщо це напис), кількості дрібних деталей.

Оригінально виглядають дерев'яні обкладинки для меню та рахунки, які ми виготовляємо для ряду кафе та ресторанів. Лазерне гравірування дозволяє нанести довговічний та красивий малюнок, який відрізняється від простого друкованого нанесення на папір оригінальністю. Також ми пропонуємо гравіювання на дерев'яних бізнес-сувенірах: канцелярських наборах, футлярах та інших дерев'яних виробах.

З питань можливості виготовлення дерев'яного сувеніра із гравіюванням ви можете проконсультуватися у наших фахівців по телефону або при особистій зустрічі. Вартість виготовлення вашого замовлення залежить від складності замовлення та розміру партії. Ми здійснимо ваші мрії!

Приклади лазерного гравірування - фото