Запальнички з логотипом

 

(098) 079-99-88
(063) 699-82-82

 

Запальнички з логотипом

Наша компанія пропонує Вам свої послуги з виготовлення сувенірної продукції різного типу. Одним з видів популярної сувенірної продукції є запальнички з логотипами фірм та компаній. Таку продукцію замовляють під певні заходи, та вона взагалі не призначається для подальшого продажу. Популярність цього сувеніру забезпечується його дешевизною й доступністю. В основному такі сувеніри дарують діловим партнерам - чоловікам.

Наша компанія займається виготовленням сувенірної продукції на замовлення. Запальнички з логотипом замовляють для проведення рекламних компаній різноманітні торговельні марки, пов'язані із продажем цигарок по всій території Україні. Основним задумом співробітників рекламних компаній є постійна присутність запальнички в руках людини, яка палить. Кожен раз, дістаючи запальничку, вона буде звертати увагу на інформацію, нанесену на її поверхню. Така реклама буде постійно працювати, поки запальничка буде функціонувати.

Постійними замовниками запальничок з логотипом є готелі й пансіонати, розташовані на території Україні. Будь-який поважаючий себе готель прагне у всіх сферах життя дотримуватися фірмового стилю. Таке прагнення має бути задоволене у всьому, навіть у дрібницях. Тому ми часто стикаємося із оптовими замовленнями на виготовлення різнопланової продукції - запальничок, ручок, значків, магнітів та іншої продукції.

Нанесення логотипу на запальнички

Запальнички з логотипом будуть корисні при проведенні зустрічей у торговельних компаніях. Кожен співробітник компанії отримує пам'ятний сувенір, який приємно порадує й нагадає про компанію. Ми використовуємо у своїй роботі кращі та якісні запальнички від провідних виробників. Розробку логотипу для нанесення його на поверхню виробу може взяти на себе наш замовник. Якщо у замовника немає такого бажання, ми надаємо послуги з професійної розробки фірмового стилю компанії - створення символіки, логотипів і підбору корпоративних кольорів.

Якщо Ви хочете замовити у нас виготовлення запальничок з нанесенням зображення, слід вибрати тип запальнички та її колір. Після цього наші дизайнери допоможуть вам зробити зображення для нанесення або привести наявне у відповідність з технологією нанесення. Остаточна вартість готової продукції буде залежати від розміру партії, вартість однієї одиниці товару та складності виконання малюнка. Всі питання, що стосуються замовлення, можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Прайс-лист на запальнички

Тираж Вартість - 1 колір Вартість - 2 кольори
від 100 2 4
від 500 1.5 3

Запальнички з логотипом - приклади робіт