Вишиванки

Вишиванки

Звичаї та обряди рідного народу, рідної землі - це не просто традиції, це та невидима нить, яка пов'язує нас з нашими давніми пращурами, які сотні років тому створили та невпинно розвивали такі неповторні предмети та речі мистецтва як вишиванки, рушники, Петриківський розпис, гончарні вироби тощо. Уміння, майстерність і знання про дані науки дбайливо та бережно передавались із покоління в покоління. Нові часи, а відтак і нові покоління вносили свої певні зміни та нововведення, надаючи виробам неповторного та етнічного вигляду. На сьогоднішній день, інтерес до українських національних сувенірних виробам особливо великий та актуальний.

Особливою популярністю користуються українські вишиванки, які по праву вважаються одним з найбільш колоритних та неповторних символів української нації. Вишиванка - як пісня, душа народу, його почуття та мрії, відображення світогляду та філософії нації. З незапам'ятних часів, вишиванка була не просто предметом одягу, але «оберегом» людини, який захищав його від усіляких недуг, хвороб та заздрощів. Люблячі руки матері, дружини або сестри дбайливо та бережно виготовляли сорочку, крок за кроком, стібок за стібком, створюючи унікальний предмет, наділений магічною силою і позитивною енергетикою.

Розрізняли сорочки повсякденні і святкові. Вишиванка, як і рушник, була неодмінним атрибутом при проведенні різних обрядів і традицій. До святкових подій виготовляли святкову вишиванку, підбираючи крій, візерунки та орнаменти, які грали ключову роль, адже саме вони і мали магічні сили. Кожен візерунок це піктограма, що має зашифрований сенс та зміст. Приміром, на весільні вишиванки ретельно підбирали символічні орнаменти, що несуть в собі щастя, здоров'я, інформацію про продовження роду тощо.

Жіноча вишиванка

Друкарня «СамІздат» приймає замовлення на виготовлення сучасних вишиванок для будь-яких свят та заходів. Ми розробимо для вас унікальний макет проекту, який зробить Вашу вишиванку виключною та унікальною в своєму роді. Різноманітність візерунків, кольорів і видів крою - кожен зможе підібрати саме те, що Вам найбільш до душі.

Вишивка проводиться на автоматизованому сучасному обладнанні, що дозволяє наносити найскладніші візерунки з високою точністю передачі деталей і кольорів. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Пропонуємо найбільш вигідні ціни та оптимальні терміни виготовлення замовлення. Наші клієнти забезпечують ідеальний підхід до кожного клієнта, що є запорукою успішної співпраці.