Сувенірні запальнички

Сувенірні запальнички

Сувенірні запальнички – це продукт повсякденного застосування. Як правило, така популярність визначена простотою та практичністю використання. Запальнички із логотипом та символікою у фірмовому стилі – це доступний та ефективний рекламний носій, оскільки при кожному його функціонуванні ненав'язлива реклама зайвий раз нагадує про Ваш бренд. Сьогодні, кожна сучасна компанія прагне мати в своєму арсеналі брендовані сувенірні вироби, зокрема – запальнички в корпоративному стилі. Сувенірні запальнички, поряд із корпоративними ручками являються відмінним діловим подарунком солідним партнерам по бізнесу та постійним клієнтам. Якщо фірмові ручки буде доречно роздати перед початком наради, то запальнички із логотипом варто піднести під час перерви, коли всі учасники вирушать на перекур.

Сувенірні запальнички фото

Виробниче підприємство «Мед» пропонує на замовлення послуги виробництва рекламно-сувенірних запальничок. Якісне виготовлення та оперативне нанесення на сувенірні запальнички фірмової символіки, логотипів виконуємо на власному, автоматизованому обладнанні, за допомогою якого кваліфіковані фахівці здійснюють замовлення будь-якого рівня складності, в самі короткі терміни виготовлення. Нанесення логотипів, різних зображень та написів на сувенірні запальнички здійснюємо надійним та якісним методом тамподруку, який гарантує чітку і яскраву передачу різноманітних кольорів, а також художніх деталей.

Надаємо можливість скористатися професійними послугами досвідченої команди дизайнерів фірми «Мед». Висококваліфіковані майстри ефективно створять для Вас найкращий та неповторний дизайн сувенірних виробів, який буде інтенсивно підкреслювати імідж та стиль Вашої компанії. Крім цього дизайнери нашої компанії, при потребі розроблять для Вас дієвий логотип, або фірмову символіку.

Замовити сувенірні запальнички можна в менеджерів нашої компанії. Оптовим клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці.