Рушники

Вишиті рушники

Вишитий рушник з прадавніх часів є одним з ключових символів українського народу, відбиток багатої культурної пам'яті народу, його історії становлення, формування ідеології, філософії та світогляду. При виготовленні домотканого рушника зображували зашифровані побажання, піктограми, у вигляді різноманітних візерунків та орнаментів. Кожен із символів мав своє особливе значення, яке здійснювало програмування благополуччя, успіху та міцного здоров'я.

При проведенні багатьох сімейно-побутових обрядів, вишитий рушник був неодмінним атрибутом. Також як і вишиванка, рушник грав роль оберегу, який захищав сім'ю, будинок та господарів. Так, наприклад, при народженні малюка, хрещена мати неодмінно дарувала біле полотно, в яке кутали новонародженого - вважалося, що це буде оберігати від недуг та нечистих сил. Будь-які домовленості наші предки скріплювали обміном рушників, проводжали та зустрічали дорогих гостей, ну й, звичайно, прикрашали будинки та хати, а саме образи. Якщо син або чоловік вирушав у далеку муть, мати або дружина неодмінно вишивали рушник, з яким він повинен був успішно пройти весь шлях та повернутися додому цілим й неушкодженим.

Ткані рушники

Вишитий рушник і сьогодні використовується в побуті. Жоден весільний обряд не проходить без вручення рушника молодим, на якому вони скріплюють свій союз та повинні зберігати його до кінця життя. Вважалося, що весільний рушник неодмінно повинна була власноруч зробити молода, вишиваючи свій шлях, свою щасливе сімейне життя. При цьому обов'язково слід дотримуватися чітких правил, адже якщо все буде виконано, вірно, то й сімейне життя буде гладким, а сім'я міцною. Сьогодні мало хто вишиває рушник сам, все більше купують готові. Наша компанія пропонує виготовлення вишитих рушників на замовлення.

Приймаємо замовлення на виготовлення вишитих, весільних рушників двох видів:

• Рушники з машинною вишивкою;

• Домоткані рушники.

Машинна вишивка задає до 12 кольорів одночасно. Ми запропонуємо Вам вже готові рушники або розробимо оригінальний макет, який перенесеться на полотно. Сучасне устаткування дозволяє чітко й точно наносити найдрібніші художні елементи.

Домоткані рушники виткані на автентичних ткацьких верстатах. Презентабельний зовнішній вигляд, ручна робота стане неодмінною прикрасою будь-якого свята чи заходи. Серед широкого вибору домотканих рушників Ви обов'язково знайдете саме той, який найбільш Вам підходить.