Магніт вініловий

Магніт вініловий

Магніт вініловий являється ідеальною та дієвої рекламною продукцією, яка впливає на підсвідомому рівні, і завжди перебуває на очах. Сьогодні, практично на будь-якому холодильнику, сейфі, або офісній дошці можна побачити сувенірний магніт, на якому зображена та чи інша інформація, що рекламує якусь продукцію, чи фірмові послуги. Сувенірні магніти служать не тільки ефективною ненав'язливою рекламою, але й відмінною прикрасою інтер'єру. Як правило, такі магніти кріпляться не тільки на холодильники, але й на мікрохвильові печі, автомобілі, системні блоки і т. д. Подібні рекламно-сувенірні вироби досить добре помітні, завдяки своєму незвичайному та яскравому дизайну. М'який магніт досить зручний – він ергономічний, компактний і не дряпає поверхню предметів.

Магніт вініловий фото

Фірма «Мед» виробляє на замовлення вінілові магніти різноманітних варіантів та розмірів. Виготовляємо різні сувенірні магніти на власному, сучасному автоматизованому обладнанні, відповідно до встановлених міжнародних стандартів якості і технічних нормам безпеки. Професійні висококваліфіковані фахівці нашої компанії виготовляють сувенірні магніти із якісного та надійного матеріалу – магнітного вінілу, на який наноситься будь-який малюнок, або фірмовий логотип, за допомогою цифрового, або офсетного повнокольорового друку. Для того щоб зробити магніт вініловий більш міцним і захистити зображення від вигорання, поверхня магніту ламінується.

Магніт вініловий можна виготовити за індивідуальними параметрами, на замовлення. Пропонуємо послуги досвідченої команди дизайнерів – наші фахівці оперативно і якісно розроблять оригінальний і неповторний дизайн-макет вінілових магнітів, враховуючи всі Ваші побажання та найсміливіші ідеї. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед». Пропонуємо вигідні знижки на оптові партії сувенірної продукції.

Ідеальне співвідношення ціни та якості, швидка реалізація замовлень, гнучкий підхід до кожного клієнта - все це можна знайти у нас!